Новохатська Світлана Володимирівна

Гінеколог дитячий
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Світлана Володимирівна – кваліфікований і досвідчений лікар. Є науковим співробітником відділення дитячої гінекології ДУ «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України».

Немає відгуків

• 2003 - закінчила Харківський державний медичний університет за фахом «Лікувальна справа».
  • 2004 - інтернатура, спеціалізація дитяча гінекологія на базі Харківської академії післядипломної освіти.

• 2007 - курс тематичного удосконалення «Малярія та інші тропічні захворювання».
  • 2007 - курс тематичного удосконалення «Організація та надання екстреної медичної допомоги населенню при невідкладних станах».
  • 2007 - курс тематичного удосконалення «Актуальні питання гінекології дітей та підлітків».
  • 2009 - курс тематичного удосконалення «Обрані питання економіки та менеджменту діяльності ЛПУ».
  • 2009 - курс тематичного удосконалення «Електронна охорона здоров'я».
  • 2010 - курс тематичного удосконалення «Медичні інформаційні технології в клінічній інформатиці».
  • 2010 - курс підвищення кваліфікації по дитячій гінекології.
  • 2011 - курс тематичного удосконалення «Госпітальні інформаційні системи, як основа електронної охорони здоров'я».
  • 2012 - курс тематичного удосконалення «Госпітальні інформаційні системи, як основа електронної охорони здоров'я».
  • 2013 - курс тематичного удосконалення "Фізичні чинники в лікуванні, реабілітації та профілактиці дітей та підлітків".
  • 2013 - курс підвищення кваліфікації по дитячій гінекології.
  • 2015 - курс тематичного удосконалення «Сучасні інформаційні технології для аналізу та прогнозу медичної інформації».
  • 2015 - курс підвищення кваліфікації по дитячий гінекології.
  • 2016 - курс тематичного удосконалення «Організація протитуберкульозної допомоги дітям».
  • 2017 - курс тематичного удосконалення «Госпітальні інформаційні системи, як основа електронної охорони здоров'я».
  • 2018 - курс тематичного удосконалення «Медико-соціальна допомога підліткам».
  • 2018 - курс спеціалізації за фахом «Ультразвукова діагностика».
  • 2018 - курс підвищення кваліфікації по дитячій гінекології.
  • 2019 - курс спеціалізації за фахом «Акушерство і гінекологія».
  • 2020 - курс тематичного удосконалення «Сучасні перинатальні технології».

Лікар-гінеколог надає послуги

• Консультація дитячого гінеколога