Марченко Микола Васильович

Невролог
Лікар вищої категорії
Лікар Марченко Микола Васильович - працює неврологом, має вищу категорію, 36-річний стаж. Спеціаліст надає послуги з діагностики та терапії захворювань нервової системи (центрального, периферичного відділу). До лікаря звертаються при менінгіті, вегетосудинної дистонії, частих запамороченнях, мігрені, неврозах, невриті, депресії, поліомієліті. Марченко Н.В. надає допомогу в реабілітаційному періоді після перенесеного порушення церебрального кровообігу. Володіє навичками виконання блокади спинномозкових нервів.

Давид
Доктор Николай Васильевич Марченко очень качественно выполняет свою работу. Таких специалистов еще нужно поискать. С лёгкостью решает проблемы связанные с нервной системой. Мне очень помогла его консультация!
Я обратилась к невропатологу Марченко Николаю Васильевичу узнать причину моего странного состояния. Я как-то дурно себя чуствовала последнее время. Частые головокружения, головная боль, слабость , потеря сознания в людном переполненом месте. После некоторого ряда обследований врач диагностироал ВСД и назначил соответственное лечение.
Единственный доктор, который мне помог после месяцев посещений других специалистов. Спасибо огромное!

• 1981 р. — Кримський Медичний інститут.
Схожі спеціалісти: