Макарова Мар'яна Йосипівна

Кардіоревматолог дитячий
лікар вищої категорії
Лікар займається виявленням і терапією серцево-судинних захворювань у дітей. Успішно лікує малі структурні аномалії серця, порушення ритму і провідності серця, вроджені вади серця, вегетативну дисфункцію й інші хвороби. У роботі використовує традиційні і сучасні методики.

Лидия
Хороший. відповідальний лікар. Добре ставилася до дитини. Прийом пройшов добре, все сподобалося. Здали аналізи, які призначив спеціаліст. Зараз чекаємо результатів, після отримання яких прийдемо повторно. Спеціаліста рекомендую!
Аліна
Дуже чуйний, відповідальний, та кваліфікований фахівець! З перших хвилин спілкування, помітно що цей лікар дуже любить дітей. Вона спілкувалася з моєю донькою на рівних. Просто чудовий спеціаліст! Рекомендації допомагають. Дякую!

• 1995 р. — закінчила Вінницький Державний медичний університет спеціальність "Педіатрія".

• 2016 р. — ТУ "Актуальні питання алергології, пульмонології в практиці лікаря-педіатра" на базі Одеського національного медуніверситету, факультет післядипломної підготовки.
  • 2017 р. — ТУ "Актуальні питання діагностики патології серцево-судинної системи у дітей" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 2020 р. — ТУ "Питання дитячої кардіології" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

Лікар-кардіоревматолог займається лікуванням захворювань

• малі структурні аномалії серця (пролапс мітрального клапана, аномальна хорда лівого шлуночка та інші);
  • порушення ритму і провідності серця;
  • вроджені вади серця;
  • вторинні кардіоміопатії різного генезу;
  • вегетативна дисфункція;
  • реактивні артрити.