Луцик Андрій Олександрович

Сімейний лікар
Викликати додому
Доктор Луцик Андрій Олександрович надає послуги сімейного лікаря. Займається лікуванням та оглядом пацієнтів різного віку. Робить огляд, добірку схем лікування. Спеціалізується в бронхіальній астмі, атеросклерозі, сіндромі подразненого кишечника, ГРВІ, гастріті, ішемічної хвороби серця, пневмонії, гіпертонічної хвороби. Консультує з виїздом на будинок до пацієнтів.

Київ с. Софіївськая Борщагівка, вул. Боголюбова, 26

Вита
Вона дуже уважно ставиться до клієнтів, ретельно розповідає, що і як потрібно робити. Я дуже їй вдячна, що кваліфіковано та якісно надала послуги. Я не проти ходити до такого лікаря, адже таких ще треба пошукати. Безперечно рекомендую!
Матвій
Все добре, кваліфікований фахівець. Збирає повний анамнез, детально обстежує, та призначає лише необхідні дослідження. Після результату яких. розписала детальне лікування! Усім дуже задоволена! Буду рекомендувати всім знайомим.

• 2002 р. — Львівський державний медичний університет, ЛДМУ.
  • 2003 р. — Інтернатура по терапії, ЛДМУ.
  • 2005 р. — Клінічна ординатура по терапії, ЛДМУ.
  • 2011 р. — Спеціалізація по сімейній медицині, ЛНМУ.

• 2018 р. — Курси ПАЦ, підтвердження сертифікату фахівця, сімейна медицина, ЛНМУ.
  • 2018 р. — Курси тематичного удосконалення по дитячій інфекційним хворобам, ЛНМУ.