Лотнік Ігор Олександрович

Терапевт, Ендокринолог
Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань терапевтичного і кардіологічного профілю. Проводить лікування ендокринних захворювань таких органів і систем, як щитовидна залоза, підшлункова залоза, надниркові залози, яєчники, гіпофіз. Надає медичну допомогу при гіперпаратиреозі, гіпопаратиреозі, гіпотиреозі, нетоксичному зобі, ожирінні, цукровому діабеті, тиреотоксикозі, ендемічному зобі.

Лікар працює в клініках:
Харків вул. Полтавский Шлях, 115 м.Холодна гора103м.Південний вокзал306

Сергій
На прийомі дуже сподобалося, все пройшло швидко, чітко, зрозуміло, ефективно. Нам дали направлення на аналізи і за результатами будемо продовжувати подальшу діагностику та лікування. Кваліфікація лікаря не підлягає сумніву.
Степан
Сподобалося, що лікар вислухала всі мої проблеми. Скарг було багато, я намагалася якомога точніше описати свій стан, лікар поставилася терпляче. Дала чіткі відповіді. Відразу допомогла, порадила лікування. Зараз набагато краще!
Хороший ,внимательный доктор.Решил нашу проблему, спасибо ему огромное!
Внимательный доктор, доступно все рассказал))

• 2013 — ХНМУ.
  • 2015 — НІТ ім. Малої Л. Т.
  • 2016 — ІПЕП ім. Данилевського В. Я.