Киян Юрій Володимирович

Отоларинголог
21 рік досвіду
Лікар першої категорії
Юрій Володимирович проводить лікування різноманітних захворювань ЛОР-органів. Лікар виконує промивання лакун мигдалин, продування слухових труб, видалення сірчаних пробок, пневмомасаж барабанних перетинок, розтин абсцедуючого фурункула вуха чи носа. Лікує ларингіт, аденоїди, ангіну, ларінгофарінгіт.

Юрій
Я дуже радий, що не помилився у виборі. Юрій Володимирович дуже досвідчений лікар. У мене була проблема пов'язана з вухом, доктор поставив кілька додаткових питань, провів огляд, моментально пояснив, що зі мною відбувається, провів всі необхідні маніпуляції і дав рекомендації, які препарати приймати. Рекомендую цього спеціаліста!
Олег
Данный отзыв пишу не с целью поднятия рейтинга, так как Юрий Владимирович в этом не нуждается, а чтобы в очередной раз выразить благодарность за его профессиональную работу. После общения с Юрием Владимировичем понимаешь какой на самом деле должен быть квалифицированный врач. Огромное Вам спасибо.
Лилит
Врач хороший