Холодова Марина Володимирівна

Невролог дитячий
Лікар вищої категорії
Опитування (збір анамнезу), неврологічний огляд, лікування наслідки травматичних, судинних та інфекційних уражень центральної нервової системи, в тому числі перинатального походження. Синдроми головного болю (мігрень, головний біль напруги, судинна головний біль). Епілепсія (контроль протисудомної терапії). Тікозние розлади. Порушення розвитку (моторного, психомовного).
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Нед

12 ТРА

Харків пр-т Незалежності, 10 (пр-т Правды) м.Університет21м.Держпром53

Олена
Лікар просто супер. На першій консультації одразу визначив проблему і причину захворювання моєї дитини. Розробила план лікування та реабілітації. За один сеанс проблеми, на превеликий жаль, не вирішити. Так що прийдемо неодмінно ще!
Ангеліна
На консультації лікар проявив максимальний професіоналізм! дуже якісний прийом і відмінне ставлення до дитини. Зараз виконуємо всі призначення лікаря, і нам значно ліпше! Спасибі величезне спеціалісту! Прийдемо ще не один раз!

• 1987р. — Харківський медичний інститут, педіатрія.
  • 1987-1988 рр. — Харківський медичний інститут, інтернатура по дитячій неврології.

• 1991-1993 рр. — Казанський ГІДУВ, клінічна ординатура по дитячій неврології.
  • 2003 р. — ХМАПО, спеціалізація по психотерапії.
  • 2019 р. — ХМАПО, підтвердження 1 кваліфікаційної категорії по психотерапії.
  • 2015 р. — ХМАПО, підтвердження вищої кваліфікаційної категорії по дитячій неврології.