Єршова Світлана Юріївна

Ендоскопіст
41 рік досвіду
лікар вищої категорії
Лікар Єршова Світлана Юріївна спеціалізується в області ендоскопічної діагностики. Лікар-ендоскопіст вищої кваліфікаційної категорії. Проводить ендоскопічні дослідження у гастроентерології: езофагогастродуоденоскопію, гастроскопію, ректороманоскопію, колоноскопію та ін. Виконує взяття матеріалу для цитологічного аналізу, біопсію, папілломотомію, зупинку кровотеч та інші лікувальні ендоскопічні процедури. Член Товариства ендоскопістів України.

30 квітня '17р.
Гастроскопию доктор провела довольно быстро, по ходу исследования все рассказывала, успокаивала меня. Я очень довольна выбором доктора. Спасибо.
Внимательная и приятная доктор. Необходимую мне диагностику провела быстро и качественно. Перед проведением все подробно объяснила, как и для чего будет делать. Я довольна выбором доктора. Спасибо большое за качественное обследование.

• 1983 р.— ДMI.

• Член Товариства ендоскопістів України.