Явдощак Оксана Віталіївна

Отоларинголог
Лікар проводить інструментальну діагностику захворювань ЛОР-органів. Спеціалізується на запальних і інфекційних захворюваннях. Проводить комплексну терапію отиту, ларингіту, трахеїту, риніту. Спеціалізується на видалення сторонніх предметів і сірчаних пробок. Приймає в плановому порядку.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Шовковична, 34в р.Печерський
Бровари б-р Незалежності, 17 (корп. 2 пов. 2)

Катерина
Бажаю всіх благ та здоров'я нашому лікарю лору — Оксані Віталіївні. Завжди уважна, призначення робить з обґрунтуванням чому саме така схема лікування нам показана. Дуже вдячні Оксані Віталіївні за її професіоналізм і раді за те, що ми потрапили до такого досвідченого лікаря.

Врач-отолариноголог надає послуги

• проводить діагностику і лікування захворювань верхніх дихальних шляхів у дорослих і дітей починаючи з грудного віку;
  • виконує усі необхідні процедури: промивання мигдалин, продування слухових труб, пункції і так далі ;
  • займається лікуванням і діагностикою широкого спектру хронічних і гострих захворювань лор-органов : ринітів, тонзиліту, синуситів, фарингітів, ларингіту;
  • проводить діагностику і лікування зниження слуху різної етіології у дорослих і дітей, у тому числі сенсоневральної приглухуватості, інфекційних, грибкових, запальних процесів в зовнішньому і середньому вусі, навколоносових пазухах, носі, гортані, глотці.
    • аденоїди;
    • ангіна;