Яківчук Людмила Василівна

Педіатр, сімейний лікар
лікар вищої категорії
Доктор Яківчук Людмила Василівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії в області педіатрії та сімейної медицини. Проводить діагностику і лікування захворювань верхніх дихальних шляхів (синусити, фарингіти, тонзілити, гострі распіраторні інфекції), шкіри, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи. Розшифровує результати інструментальних та інших методів досліджень, при наявності відхилень від норми надасть рекомендації.

Київ смт. Глеваха, вул. Підприємницька, 10Д (при в’їзді до м. Васильків, по вул. Декабристів, навпроти буд. 332) м.Теремки15

Немає відгуків

• 1973 – Вінницьке медичне училище ім. Д.К.Заболотного
  • 1985 – здобула вищу медичну освіту у Вінницькому медичному інституті ім. М.І.Пирогова - “Педіатрія”

• 2014 – НМАПО імені П.Л. Шупика – присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю “Загальна практика – сімейна медицина”
  • 2018 - Департамент охорони здоров’я Київської облдержадміністрації – підтверджена вища кваліфікаціна категорія зі спеціальності “Педіатрія”
  • 2022 – Департамент охорони здоров’я Київської облдержадміністрації – присвоєна вища кваліфікаціна категорія зі спеціальності “Загальна практика – сімейна медицина”

Педіатр, сімейний лікар надає послуги

• Діагностика та лікування найбільш поширених захворювань дітей та дорослих
  • Комплексні профілактичні обстеження
  • Консультування з питань харчування дітей
  • Ретельне обстеження і діагностика слухового апарату (Отоскопія)
  • Видача довідок, консультативних висновків та заключень

Педіатр, сімейний лікар займається лікуванням захворювань

• Риніт (нежить)
  • Синусит