Іванісова Надія Сергіївна

Ендокринолог
До сфери особливого клінічного інтересу відносяться цукровий діабет, дисфункція щитовидної залози, а також допомога пацієнтам з надлишком маси тіла та ожирінням.
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж

Саша
Лікар досить компетентний. Розуміє всю суть моєї проблеми, та докладно розповіла по ній. Разом. ми визначилися з ліками які я буду приймати, вона детально пояснила як правильно це робити. Я залишилася задоволена. Прийду повторно. Дякую!
Нич Алла
Мені дуже сподобалося, що лікар звернула особливу увагу на властивості таблеток. Підібрала потрібну дозу препарату, та пояснила коли і як приймати. Мені це говорить про високий професіоналізм цього чудового спеціаліста. Рекомендую!

• 2005-2011 рр. — Луганський державний медичний університет, «Лікувальна справа».
  • 2011-2013 рр. — Луганський державний медичний університет, інтернатура з терапії.

• 2013 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність з ендокринології.
  • 2018 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика, м. Київ, ТУ «Ендокринні аспекти патології статевих залоз».
  • 2010 р. — Луганська спеціалізована школа перекладачів «Аквамарин», рівень "Advanced".

• Міжнародний проект «Клуб ендокринологічних інновацій (КЕН)».