Гарагуля Ганна Андріївна

Пульмонолог, фахівець внутрішньої медицини
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань дихальних шляхів, легенів і плеври. Проводить комплексну терапію бронхіту, запалення легенів, туберкульозу, бронхіальної астми. Лікує бактеріальні, інфекційні та паразитарні захворювання. Приймає в плановому і екстреному порядку.
Консультація

Мари
Надзвичайно задоволені фахівцем. Лікар продемонстрував високий рівень знань, та практичних навичок. Були надані слушні рекомендації. Не всі лікарі так глибоко розуміють суть проблеми та нюанси лікування. Послуги були надані в повному обсязі.
Клавдия Ю.
Все було оперативно та якісно. Була консультація з приводу додаткових досліджень. Не було нав'язування послуг. Лікар цікавився моєю думкою, пропонувалися різні варіанти. Максимально гнучкий підхід до кожного пацієнта. Рекомендую!

• У 2000 році закінчила Дніпропетровську Державну медичну академію, спеціальність: лікувальна справа.

• 2019 р. — медичне стажування " Менеджмент охорони здоров'я", м. Варшава (Польща).

• Придніпровська асоціація лікарів інтернистів.

Лікар-пульмунолог надає такі послуги

• фізикальний огляд (пальпація, перкуссия, аускультація);
  • дослідження вентиляційної функції легенів (спірометрія);
  • пікфлоуметрія;
  • ЕКГ.

Врач-пульмунолог займається лікуванням хвороб

• гострий і хронічний бронхіт;
  • хронічне обструктивне захворювання легенів;
  • бронхіальна астма;
  • пневмонія;