Бабак Микола Володимирович

Проктолог, хірург
Лікар першої категорії
Веде консультативний прийом, здійснює інструментальну діагностику (аноскопія, ректоскопія), лікування проктологічних захворювань.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Біла Церква вул. Ярослава Мудрого 5/13

Все супер, усім задоволений. Лікар допоміг мені у вирішенні моєї проблеми. Щиро рекомендую! Спеціаліст європейського рівня!

• 1987 - Полтавський державний медичний стоматологічний інститут, спеціальність "Лікарська справа", лікар.
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, спеціальність «Хірургія», 1995 р.

• 1995 - сертифікат лікаря-хірурга - Київський інститут удосконалення лікарів.
  • 2004 - курси інформації і стажування з онкології.
  • 2009 - курси інформації і стажування з онкології.
  • 2010 - запорізька МАПО курси по хірургії та проктології.
  • 2012 - лікар-хірург хірургічного відділення Прилуцької ЦРЛ.
  • 2013 - курси підготовки і стажування осіб, які перебувають в резерві на керівні посади.
  • 2015 - курси інформації і стажування за онкології.
  • 2016 - лікар-хірург хірургічного відділення Чернігівської обласної лікарні, стажування на базі «ОН Клінік Харків», лікар-проктолог медичного центру «ДокторПРО», м. Чернігів.
  • 2018 - Школа проктології Surgical Club "Armata manus" м.Київ (технології біозварювання).
  • 2019 - Міжнародна конференція колопроктологів у Відні (Австрія) ESCPVienna 2019
  • 2020 - проходив навчання на базі «ОН Клінік Ужгород» методиці лазерної вапоризації геморою.
  • 2021 - цикл фахових науково-практичних семінарів «Актуальні проблеми проктології «Передпухлинні захворювання товстої кишки та колоректальний рак».

Лікар-проктолог, хірург надає послугу

• Проктологія: Аноскопія, відеоректороманоскопія, радіохвильове видаленная новоутворень, інфочервона коагуляція, латексне лігування гемороїдальних вузлів, лазерна лапоризація
  • Хірургія: Консультація хірурга, радіохвильова хірургія, накладення косметичних швів, хірургічна обробка ран, резекція врослого нігтя, лазерне видалення новоутворень

Лікар-проктолог, хірург займається лікуванням захворювань

• Проктологія: Аноректальний больовий синдром, Анальні поліпи, Анальні кондиломи та папіломи, геморой, тріщина, біль, зуд, закреп, прояви крові на папері, відчуття стороннього тіла.
  • Хірургія: ліпома, атерома, фурункул, панарицій, абцес, карбункул, гідраденіт, лімфаденіт, гематоми
Схожі спеціалісти:
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог