Нейросонографія в Одесі - Приморський район

Знайдено 4 клініки

Бандилюк Сергей Володимирович
Отлично
Лариса
Хочеться подякувати Євгенію Володимировичу Назарову за увагу та професіоналізм, які він показав, лікуючи мого чоловіка, у якого був запущений зовнішній та внутрішній геморой. Він не лише зробив операцію, а ще й певний час спостерігав за моїм Олександром, все пояснював, підбирав вміло відповідну реабілітацію, знайшов підхід до такого непростого пацієнта. Щиро Вам дякую. Бажаю Здоров'я, Миру і зростання професійності
Сергій Ігорович
Все супер, рекомендую!
Хочу выразить благодарность Левит Юлии Юрьевне, зато что подарила после долгих лет отчаяния нам нашего малыша.А перед новым годом помогла после родов востановиться и даже стать лучше,сделали Лабиопластику в октябре.Все теперь идеально ! Юличка спасибо огромное,я очень счастлива
Ирина К
Дуже хороший спеціаліст! Лікувалася у неї. Ліки ефективні, та не дороговартісні. спеціаліст теж дуже порадував! Дуже ввічлива та тактовна людина. Прийом проходив у спокійній та затишній обстановці. Неодмінно прийду повторно.
Артемий
Зверталася до цього спеціаліста за консультацією. Все пройшло супер! Лікар оглянула мене, пояснила причину моєї проблеми, призначила препарати, що особливо сподобалося. що не гормональні. Лікувалася 3 місяці. Зараз все добре. Рекомендую!
8,9
Одеса вул. Жуковського, 33
р.Приморський
Медичний центр "Оксфорд Медікал" — це багатопрофільна клініка, яка надає лікувальну допомогу, використовуючи малоінвазивні методи. Серед фахівців установи — кандидати і доктора медичних наук.
  • Нейросонографія 530
8,8
Одеса б-р Французький, 15 Б
р.Приморський
Oxford Medical (Оксфорд Медікал) на Французькому бульварі спеціалізується на наданні лікувально-діагностичних послуг за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, гінекологія, дерматологія, кардіологія, маммологія, отоларингологія, сімейна медицина, терапія і флебологія. Клініка входить до мережі однойменних українських медичних...
  • Нейросонографія 530
8,4
Одеса пр-т Шевченка, 12/1
р.Приморський
Багатопрофільна поліклініка No1 пропонує пацієнтам будь-якого віку всебічне амбулаторно-діагностичне обстеження, консультації профільних фахівців, призначення схеми лікування. Тут ведуть прийом доктора різних напрямків: сімейні лікарі, терапевти, педіатри, хірурги, неврологи, ендокринологи та інші профільні фахівці. Використовується комплексний підхід до...
  • Сонографічне дослідження суглобів (1 точка) 450
  • Нейросонографія 900