КТ грудної клітки в Одесі - Хаджибейський район

КТ грудної клітки 1400 грн.
КТ грудної клітки 1960 грн.
Знайдено 3 клініки

Сб Нед Цілодобово
Гєнєралова Валентина Миколаївна
Задоволені
Лина
Я дуже вдячна лікарям що врятували мого чоловіка,3,,поверх, щиро дякую вам усім міцного вам здоров'я
Делала в клинике КТ,персонал вежливый,дружелюбный,чувство как будто знакомы давно)))Большое спасибо
Таких потрясающих и внимательных врачей не встречала нигде больше .
Была на МРТ,все понравилось,персонал приветлив,вежливый,у меня страх замкнутого пространства,персонал помог мне с этим справиться, большое спасибо
Николай
Отличный специалист.Рекомендую
8,8
Одеса вул. Маршала Малиновського, 61 Г
р.Хаджибейський
Багатопрофільна Лікарня Святої Катерини — сучасна медустанова, що відповідає високим стандартам світової медицини. Тут пацієнтам забезпечений повний цикл допомоги: цілодобовий консультативний прийом фахівців, хірургічний стаціонар широкого профілю. У лікарні проводяться як традиційні, так і малоінвазивні хірургічні втручання. Оперативне лікування ведеться...
  • КТ органів грудної клітини (легені і середостіння) (без контрастування)(денна) 1 400
  • КТ органів грудної клітини (легені і середостіння) (без контрастування) (ургентно) 1 960
5,3
Одеса вул. Болгарська, 38 (Міська поліклініка №1)
р.Хаджибейський
Медичний центр "ЛДЦ МІБС" - це спеціалізована клініка, яка виробляє якісну МРТ-діагностику. Установа почала функціонувати в 2012 році як ще один компонент найбільшій мережі клінік на Сході Європи.
6,5
Одеса вул. Маршала Малиновського, 61 (ДКБ № 10)
р.Хаджибейський
Медичний центр "АС Медікал", входить до складу великої мережі діагностичних центрів. У цьому філії фахівці здійснюють комплекс досліджень, які включають в себе комп'ютерну томографію і експертну ультразвукову діагностику.