Перебування в денному стаціонарі в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти
Перебування в клініці 2 години із медикаментозним забезпеченням 280 грн
Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" ( до 2-х годин) 600 грн
Перебування в палаті до 2-х годин ( без медикаментозного супроводу) 500 грн
Знайдено 3 клініки

Валерія
Хочу подякувати Годоровій Тетяні Федорівна вона чудовий лікар! Допомогла у вирішенні всіх проблем!
Ксюша
Щиро дякуєм всій команді клініки Матерна за можливість почути найголовніші слова в житті мама і тато!Особлива подяка Бенедичуку Юрію Володимировичу,людина з великої літери,чуйна і добра людина,професіонал своє справи!
Олена
Доброго дня, була у дерматолога. Лікувала розацеа. Дуже все сподобалося, резьтат порадував. Персонал вічливий. Дякую велике
Лілія
Хочу подякувати Лікарю з великої літери мамологу,хірургу Годорову Теймуразу Суліковичу,анестезіологу Жданюк Анат.Вікторов.і тим людям хто допомагав робити мені операцію.Дівчатам медсестрам,все було на вищому рівні.Дякую Вам!
9,6
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
  • Перебування в палаті до 2-х годин ( без медикаментозного супроводу) 500
  • Перебування в палаті до 3-х годин ( без медикаментозного супроводу) 650
  • Перебування в палаті до 5-х годин ( без медикаментозного супроводу) 900
  • Перебування в палаті кожну наступну годину (без медикаментозного супроводу ) 150
  • Перебування в палаті до 24 годин ( без медикаментозного супроводу ) 1 700
9,3
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Медичний центр «Матерна» пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
  • Перебування в клініці 2 години із медикаментозним забезпеченням 280
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43
Медична клініка «Мати та дитина» відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології.
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" ( до 2-х годин) 600
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (від 2-х годин (перебування можливе з 8:00 до 20:00) 1 300
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) 4 900
  • Тимчасове перебування в 1-місній палаті (до 12 годин) 4 900