Біоепіляція воском в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Биоепиляция воском від 25
Біоепіляція воском 60
7,4
Вінниця вул. Соборна, 92
Спеціалізований медичний косметологічний центр «МедЕстет» займається лікуванням та послугами в сфері косметології, дерматології та краси. До штату входять лікарі першої категорії кваліфікації. Приймає лікар: Тимчишина Олена
Ольга, 19 листопада '16р.

Тетяна відноситься доброзичливо до всіх своїм пацієнтам. Будь-які процедури виконує сумлінно і з любов'ю. Тому і пацієнтів у неї завжди повно, іноді навіть складно записатися на прийом.

• Биоепиляция воском від 25
Працює з 09:00-20:00
Вінниця вул. Пирогова, 77
Консультаційно-діагностичний центр «Принцесс Ваб» спеціалізован в галузі косметології, дерматології та трихології.
Лора, 06 січня '17р.

Після нещасного випадку на руках залишилось декілька досить великих рубців від опіків. Звісно, я хотіла їх позбутися. Фахівці цієї клініки пояснили мені, які методи для цього є найбільш дієвими та найменш травматичними. Врешті, виконали мені операцію з видалення рубців, все пройшло дуже добре і результат чудовий. Дякую!

• Біоепіляція воском 60
Працює з 12:00-19:00
Вінниця вул. Пирогова, 93
Косметологічний центр «Фігура-естетика» спеціалізується як клініка корекції фігури, дієтології та краси шкіри без хірургічного втручання.
Софія, 01 січня '17р.

Кожна жінка хоче залишатися молодою та привабливою якомога довше. Мені в цьому допомагають фахівці косметологічного центру «Фігура-естетика». Клініка пропонує великий вибір омолоджуючих та оздоровчих послуг, якими я із задоволенням користуюся.

• Біоепіляція воском
Працює з 10:00-20:00