Ін'єкції ботулотоксину в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Ін'єкції ботулотоксину 1200
7,9
Вінниця вул. Олега Антонова, 29 (Карла Маркса)
Медичний центр «Омеда» надає кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування в терапевтичній та педіатрічній галузі.
Олена , 11 липня '17р.

Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Бойко дитячому хірургу за кваліфіковану консультацію.

• Ін'єкції ботулотоксину 1 200
Працює з 08:00-18:30
7,4
Вінниця вул. Зодчих, 18 (м-н Поділля)
Приватна клініка відновної медицини «Фармоза» спеціалізується в галузі косметології, трихології та дерматології.
Елена, 25 липня '17р.

Самая лучшая лазерная эпиляция в городе, после первой процедуры увидела супер результат!

Працює з 09:00-19:00
Вінниця вул. Грушевського, 12
Центр пластичної хірургії «Еталон» спеціалізується в сфері хірургічних пластичних операцій, естетичної медицини та корекції тіла.
Артур, 06 вересня '16р.

Моя дружина комплексувала через свою маленькі груди, довго вирішувалося на збільшення. Їй порадили Стемпена, як кращого фахівця. Зважилася, операція пройшла успішно. Юрій Леонтійович вміє творити чудеса!

Працює з 09:00-20:00
Вінниця вул. Пирогова, 93
Косметологічний центр «Фігура-естетика» спеціалізується як клініка корекції фігури, дієтології та краси шкіри без хірургічного втручання.
Софія, 01 січня '17р.

Кожна жінка хоче залишатися молодою та привабливою якомога довше. Мені в цьому допомагають фахівці косметологічного центру «Фігура-естетика». Клініка пропонує великий вибір омолоджуючих та оздоровчих послуг, якими я із задоволенням користуюся.

Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-17:00 Нд: 10:00-17:00
5,0
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
Олена, 07 січня '17р.

Років п’ять уже користуюся послугами клініки «Товмед». Мені подобається підхід лікарів до справи, можливість повного обстеження, умови перебування цілком комфортні, персонал ввічливий і коректний. Тож я задоволена рівнем роботи клініки.

Працює з 08:00-17:00