Мезотерапія в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Мезотерапія від 80
Мезотерапія 350
7,9
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
Медичний центр «Омеда» надає кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування в терапевтичній та педіатрічній галузі.
Олена , 11 липня '17р.

Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Бойко дитячому хірургу за кваліфіковану консультацію.

• Мезотерапія 350
Працює з 08:00-18:30
7,5
Вінниця вул. Зодчих, 18 (м-н Поділля)
Приватна клініка відновної медицини «Фармоза» спеціалізується в галузі косметології, трихології та дерматології.
Елена, 25 липня '17р.

Самая лучшая лазерная эпиляция в городе, после первой процедуры увидела супер результат!

Працює з 09:00-19:00
7,4
Вінниця вул. Соборна, 92
Спеціалізований медичний косметологічний центр «МедЕстет» займається лікуванням та послугами в сфері косметології, дерматології та краси. До штату входять лікарі першої категорії кваліфікації.
Ольга, 19 листопада '16р.

Тетяна відноситься доброзичливо до всіх своїм пацієнтам. Будь-які процедури виконує сумлінно і з любов'ю. Тому і пацієнтів у неї завжди повно, іноді навіть складно записатися на прийом.

Працює з 09:00-20:00
Вінниця вул. Соборна, 92
Косметологічний центр «Леді Елеганс» спеціалізується в сфері косметології та краси.
Тамара, 10 січня '17р.

На обличчі було декілька досить великих родимок, давно хотіла їх позбутися. Спеціалісти «Леді Елеганс» залюбки допомогли мені у цьому. Результатом я повністю задоволена. До того ж, мені пощастило потрапити на акцію, тож і з фінансової точки зору мене все порадувало)

Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-19:00 Нд: 09:00-19:00
Вінниця вул. Грушевського, 12
Центр пластичної хірургії «Еталон» спеціалізується в сфері хірургічних пластичних операцій, естетичної медицини та корекції тіла.
Артур, 06 вересня '16р.

Моя дружина комплексувала через свою маленькі груди, довго вирішувалося на збільшення. Їй порадили Стемпена, як кращого фахівця. Зважилася, операція пройшла успішно. Юрій Леонтійович вміє творити чудеса!

Працює з 09:00-20:00
Вінниця вул. Пирогова, 77
Консультаційно-діагностичний центр «Принцесс Ваб» спеціалізован в галузі косметології, дерматології та трихології.
Лора, 06 січня '17р.

Після нещасного випадку на руках залишилось декілька досить великих рубців від опіків. Звісно, я хотіла їх позбутися. Фахівці цієї клініки пояснили мені, які методи для цього є найбільш дієвими та найменш травматичними. Врешті, виконали мені операцію з видалення рубців, все пройшло дуже добре і результат чудовий. Дякую!

• Мезотерапія від 80
Працює з 12:00-19:00