Мезотерапія в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Мезотерапія «Центр-В, клиника на Академика Ющенко» 530 грн
Мезотерапія від 80 грн
Фракційна мезотерапія (обличчя, волосистої частини голови) (Дермапен) 1000 грн
Знайдено 5 клінік

Виктор
Хочу выразить свою благодарность Юрию Леонтиевичу за операцию, которую он сделал моему 13 летнему сыну!
Кристина
Найкраща клініка у Вінниці! Висококваліфікована і швидка допомога гарантована! Дуже вдячна, і обов‘язково прийду ще!
В'ячеслав
Юрий Леонтьевич, вы - настоящий мастер своего дела! Низкий поклон!
Лора
Після нещасного випадку на руках залишилось декілька досить великих рубців від опіків. Звісно, я хотіла їх позбутися. Фахівці цієї клініки пояснили мені, які методи для цього є найбільш дієвими та найменш травматичними. Врешті, виконали мені операцію з видалення рубців, все пройшло дуже добре і результат чудовий. Дякую!
Вінниця вул. Грушевського, 12
Центр пластичної хірургії «Еталон» спеціалізується в сфері хірургічних пластичних операцій, естетичної медицини та корекції тіла.
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів)
4,3
Вінниця вул. Пирогова, 77
Консультаційно-діагностичний центр «Принцесс Ваб» спеціалізован в галузі косметології, дерматології та трихології.
  • Мезотерапія від 80
4,3
Вінниця вул. Соборна, 92
Косметологічний центр «Леді Елеганс» спеціалізується в сфері косметології та краси.
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів)
Центр-В
5,2
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) от 530
  • Лікування акне (мезотерапія) 530
  • Лікування пігментації (мезотерапія) 1 150
  • Лікування рубців, стрій (мезотерапія) 800
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
Кабінет сучасної ультразвукової діагностики "Софія" спеціалізується у галузі ультразвукової діагностики високого рівня. Спеціалісти, що здійснюють прийом дорослих та дітей, мають багаторічний досвід та наукові ступені у цьому напрямку.