Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватний гінекологічний кабінет Ярослава

7.1
Полтава, вул. Сковороди, 2а
Пн — Пт: 09:00-19:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Приватний гінекологічний кабінет "Ярослава" спеціалізований на лікуванні та діагностиці хвороб і патологій в галузі репродуктивної системи жінок. Лікування проводиться за стандартами МОЗ.

Послуги, які надає заклад:

 • повний гінекологічний огляд;
 • ультразвукове дослідження органів малого тазу;
 • виявлення torch-інфекцій;
 • терапія запалення статевих органів;
 • діагностика і лікування безпліддя;
 • підбір методів контрацепції;
 • планування сім’ї;
 • встановлення вагітності.

Переваги приватного кабінету - дотримання конфіденційності, комфортні умови, персональний підхід до пацієнток, уважність персоналу.

Місце знаходження - вул. Сковороди, 2а.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Приватний гінекологічний кабінет Ярослава, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Ярослава
05 жовтня '17г.
Лариса Виталиевна - высококвалифицированый врач высшей категории со стажем выше 20 лет (и это не говорит о допотопности её методов лечения и знаний своей сфере, чему свидетельствует огромное колличество дипломов и сертификатов о пройденных курсах и семинарах на стенах кабинета).Сдесь готовы уделить вам время и внимательно выслушать, вникнув в корень проблемы. Отличный диагност и просто человек, она не дезинформирует и не назначит не нужный курс лечения и анализы. В телефонном режиме всегда готова предоставить консультацию. Цены приемлемые и наверное самые приятные по соотношению цена/качество среди других клиник города. Всем рекомендую этого поистине мастера своего дела.
10
Сабіна
06 січня '17г.
Давно хотіла знайти для себе гарного гінеколога, у «Ярославі» мені це вдалося. Ходжу сюди на огляди, обстеження, консультації щодо контрацепції. У клініці комфортно й затишно, ніяких черг. Гарантовано конфіденціальність.
6
Записатися на прийом
** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Європейська, 110
7,3
Медичний центр "Лазерна стоматологія" створений у 1997 році, надає повний спектр стоматологічних послуг, займається лікуванням зубів та вирішує косметологічні проблеми за допомогою лазера.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 10:00-14:00
Полтава вул. Пушкіна, 77
7,4
Стоматологічна клініка "Ортекс" надає допомогу у лікуванні та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00
Полтава вул. Європейська, 92
7,0
Стоматологічний кабінет "Вітал" спеціалізований на лікуванні ротової порожнини, зубів та ясен. Фахівці клініки мають профільну освіту, багаторічну практику.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00
Полтава вул. Миколи Дмитрієва, 6д (колишня Володарського)
9,1
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00