Ярослава, приватний гінекологічний кабінет

4.5
Полтава, вул. Котляревського, 3.
Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватний гінекологічний кабінет "Ярослава" спеціалізований на лікуванні та діагностиці хвороб і патологій в галузі репродуктивної системи жінок. Лікування проводиться за стандартами МОЗ.

Послуги, які надає заклад:

• повний гінекологічний огляд;
  • ультразвукове дослідження органів малого тазу;
  • виявлення torch-інфекцій;
  • терапія запалення статевих органів;
  • діагностика і лікування безпліддя;
  • підбір методів контрацепції;
  • планування сім’ї;
  • встановлення вагітності.

Переваги приватного кабінету - дотримання конфіденційності, комфортні умови, персональний підхід до пацієнток, уважність персоналу.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Ярослава, приватний гінекологічний кабінет, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лілія М.
Однозначно рекомендую лікарку і кабінет. Найкраща людина і спеціаліст. З Ларисою Віталіївною ми щоразу спокійно (що для мене дуже важливо!) і детально розглядаємо мої проблеми та успішно вирішуємо. Ніяких черг. Лікар дуже пунктуальна, привітна і терпелива. Дякую-дякую! Щиро рекомендую!
Самый толковый и грамотный специалист у которого мне приходилось побывать.
Ярослава
Лариса Виталиевна - высококвалифицированый врач высшей категории со стажем выше 20 лет (и это не говорит о допотопности её методов лечения и знаний своей сфере, чему свидетельствует огромное колличество дипломов и сертификатов о пройденных курсах и семинарах на стенах кабинета).Сдесь готовы уделить вам время и внимательно выслушать, вникнув в корень проблемы. Отличный диагност и просто человек, она не дезинформирует и не назначит не нужный курс лечения и анализы. В телефонном режиме всегда готова предоставить консультацию. Цены приемлемые и наверное самые приятные по соотношению цена/качество среди других клиник города. Всем рекомендую этого поистине мастера своего дела.
Сабіна
Давно хотіла знайти для себе гарного гінеколога, у «Ярославі» мені це вдалося. Ходжу сюди на огляди, обстеження, консультації щодо контрацепції. У клініці комфортно й затишно, ніяких черг. Гарантовано конфіденціальність.
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва (Володарського) 6д
8,9
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,7
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00