Баночний масаж у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі мануальні терапевти во Франківському районі
Баночний масаж «Астар» 50 грн
Знайдена 1 клініка

Назар
Молодці. Так тримати!
ліда
Я була у різних клініках Львова і Києва, а в Центр АСТАР попала випадково. У мене були скарги і знайома порадила туди звернутися (вона там проходила щорічні профілактичні обстеження). Доїзд до медичного центру не зручний, немає дороговказів, тому довелося витратити час щоб відшукати вулицю Зигзаг. Але ці недоліки повністю компенсувалися по*перше кваліфікованими лікарями та ввічлмвими медсестрами, по-друге, якістю наданих послуг. Зручно зо запис проходить по телефону, тому нема черг і економиться час. Мені в моїй проблемі не тільки допомогли, але й порадили, куди звернутися з іншою проблемою.
Оля
Я задоволена обслуговуванням у клініці "Астар" . Немає відчуття,що вас хочуть "розкрутити" призначаючи купу непотрібних аналізів.Усе по суті,і по мінімуму. І ціни не "кусаються" ,абсолютно прийнятні
Ніна М.
Впродовж 6 років мала проблему з невиношуванням вагітності. В центрі АСТАР було виявлено причину. Лікувалася півтора року. Народилися здорові двійнята. Подвійна радість.
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Баночний масаж 50

Баночний масаж в лікарнях в інших районах Львова

8,5
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8)
р.Залізничний
Студія психологічного і фізичного благополуччя «Ганеша» допомагає подолати такі проблеми, як психосоматичні розлади, невротичні розлади, страхи і фобії: тривога, що виникає під зовні не значущих ситуаціях або при зіткненні з певним фактором або явищем її викликають, панічні атаки, атаки, депресивні стани у кризові періоди життя, внаслідок психологічної травми, втрати близьких, розривів відносин з партнером, конфліктів в сімейному житті і невдач у професійній сфері, стресові ситуації, безсоння, нічні кошмари і страхи, проблеми адаптації і прийняття рішень, складні події та зміни в особистій, сімейній і професійній сферах та інші. Приймають лікарі: Карташова Світлана Анатоліївна. Карташов Даниїл Віталійович. Войцеховська Оксана Володимирівна. Кучевська Оксана Володимирівна. Галишич Ольга Григорівна.
  • Баночний масаж (антицелюлітний+лікувальний) 60 хв 450
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Вакуумно-баночний масаж 1 сеанс (30 хв.) 500
  • Вакуумно-баночний масаж 1 сеанс (60 хв.) 750