Баночний масаж у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі мануальні терапевти во Франківському районі
Послуга Ціна
Баночний масаж 50
7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Ліна, 13 жовтня '16р.

Мені робили біопсію коли лікували ерозію азотом. Давали місцеву анестезію. Трохи неприємно було, але трохи потерпіти і все. Лікар операцію призначив після результатів. Сказав нічого важкого не підіймати, утриматися від сексу. Операція пройшла успішно. Тепер все добре і в інтимному життя і синочка піднімати можу!

• Баночний масаж 50
Працює з 09:00-18:00

Баночний масаж в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Короленка, 4 (оф. 4)
р.Личаківський
Медична клініка "Гіруда-Віта" займається комплексною комп’ютерною діагностикой організму та нетрадиційними методами лікування різних хвороб. Лікарі клініки використовують в роботі сучасні та нестандартні методи.
Александра, 09 січня '17р.

Проходила в этом медцентре компьютерную диагностику организма – современное точное комплексное обследование, результат можно было забирать всего через полчаса. Очень понравился нестандартный подход клиники к лечению различных заболеваний. Думаю, что скоро пройду здесь курс Су Джок терапии и массажа.

• Баночний масаж 55
Працює з 09:30-17:00