Інгаляційна терапія у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі фізіотерапевти в Сихівському районі

София Н.
Все відмінно, мені все сподобалося. Мені сподобалося. що вона достатня уважна, з призначеннями, прорахувала всі дози препаратів для тини, та детально пояснила коли який приймати. Хороший, кваліфікований лікар! Можу рекомендувати!
Вова Грач
Прийняли нас вчасно, підхід до дитини хороший, дитина відчувала себе комфортно. Огляд відбувся в повній мірі і на всі питання отримали відповідь, які нас цікавили. Рекомендації та препарати, ефективно допомогли. Рекомендую лікаря!
Иван Д.
Чудовий Лікар! Дуже уважний. Консультацією повністю задоволене, на всі свої запитання отримала вичерпні відповіді. Зійшлися на найбільш оптимальному методі втручання. Збираюся рекомендувати Віталія Анатолійовича всім своїм знайомим.
Еремеева
Дуже сподобалось. Все чітко, ясно та зрозуміло розповідав. Видно що лікар кваліфікований. Нічого зайвого не пропонував, все тільки по факту. Все що я хотів - отримала в повному обсязі. Лікарем більше ніж задоволена. Можу рекомендувати!

На жаль,

за напрямком "Інгаляційна терапія" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
Львів пр-т Чорновола, 16В/68