Хірурги в Луцьку

Консультація хірурга в клініці «Oxford Medical» 450
Роман Ярославович Антощук дуже раджу
23 травня '19 г.
Yuliia
Роман Ярославович Антощук — прекрасний лікар. Лікування пройшло швидко і навіть дешевше, аніж в державній лікарні.
30 листопада '-1 г.
Яна
Я прийшла на огляд до проктолога. Усе продумано до дрібниць, тому я не відчула жодного дискомфорту під час огляду. Дякую лікарю.
23 травня '19 г.
Олег
Лікар Антощук Роман допоміг мені у вирішенні мого питання, дуже компетентний лікар
20 травня '19 г.
Хірург, Проктолог
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на проведенні сучасних методів діагностики захворювань прямої кішки. Проводить діагностичні заходи, зокрема, аноскопію, ірігоскопію, копрограмму. Займається лікуванням геморою, анальних тріщин, поліпів. Спеціалізується на хірургічному видаленні.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 450/500 грн.
Уролог, Хірург
Хірургія - діабетична стопа, врослий ніготь, видалення новоутворень Урологія - хронічний простатит, проблеми з потенцією, аденома передміхурової залози, передчасне сім’явиверження, фімоз, коротка вуздечка.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Хірург, Флеболог
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань судинної системи. В роботі використовує такі методи діагностики, як доплерографія судин нижніх та верхніх кінцівок. Займається лікуванням варикозу. Використовує сучасні методи лікування судинних патологій, склеротерапію, ендоскопічну лазерну коагуляцію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Хірург
Лікар займається лікуванням різних захворювань за допомогою хірургічних методик. Виконує герніопластику, операції з видалення міжхребцевої грижі. Також лікує гнійні патології шкіри, геморой, фімоз та парафімоз. Проводить первинну обробку ран, знімає шви, накладає пов'язки.