Платформа тверезості, наркологічна клініка у Луцьку

5.7
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Луцьк, вул. Маяковського, 7
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості, наркологічна клініка у Луцьку надає допомогу пацієнтам, які страждають від алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей. В установі здійснюють прийом кваліфіковані спеціалісти, з великим досвідом в області наркології та психології.

Послуги, якими можна скористатися в медичному центрі:

• первинна консультація нарколога;
  • складання плану лікування;
  • психологічна допомога родичам пацієнтів;
  • комплексне лікування залежностей (наркотичної, алкогольної та ігрової);
  • виведення з запою;
  • реабілітація;
  • фізіотерапевтичні процедури;
  • повна детоксикація організму;
  • зняття похмілля.

Переваги клініки — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, дотримання конфіденційності, використання в роботі міжнародних протоколів лікування, комфортне перебування в установі.

Платформа тверезості, наркологічна клініка у Луцьку — це безпечне, безболісне та усвідомлене повернення до тверезого, адекватного та здорового життя.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості, наркологічна клініка у Луцьку, вартість послуг:

• Комплексне Лікування алко нарко залежності, ігроманії 8 000
  • Лікування нарко алко залежності (Лікування, харчування), 1 доба 2 000
  • Підшивка нарко від 5 000
  • Підшивка алко від 5 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олена
Тут проходив лікування мій брат. До сих пір не п'є і це сильно радує. Спасибі лікарям.
Роман
Хочу подякувати лікарям за те, що був поставлений на ноги і знайшов людську подобу в найкоротші строки. Лікарі не задавали зайвих запитань, швидко визначилися з тактикою лікування, яка підходила саме мені.
Олена
Роман
Анатолій
Перебуваючи в стаціонарі на лікуванні 3 доби, повністю відновився від алкогольної інтоксикації. Порадувала чистота в відділенні. Дуже сподобалося ставлення персоналу.
Коля
В клинике проходил лечение несколько месяцев назад, ничего плохого о врачах сказать не могу. Сервис на высшем уровне.
Анатолій
Ігор
Я поступив в цю клініку в дуже важкому стані. Можна сказати, допився. Велике спасибі лікарям та молодшому персоналу за ту увагу і турботу, яку вони до мене проявили.
Ігор
Коля
Зверніть увагу на інші клініки:
6,1
Біхелсі — це клініка сімейної медицини широкого профілю. Для пацієнтів доступний розширений спектр медичних послуг. На території клініки приймають профільні фахівці різного рангу, які працюють з дорослими та дітьми. Кожен пацієнт отримує персональний підхід, що дуже важливо, особливо при взаємодії з дітьми молодшого віку.
Луцьк смт. Стара Вижівка вул. Незалежності, 52
Луцьк смт. Любешів, вул. Монастирська, 2