Електротерапія в Івано-Франківську (відкриті по сб. клініки)

Сб
Іванна Борис
Хочу щиро подякувати лікарю Кушніру Ігорю Петровичу.Який правильно призначив лікування і це дало велике покращення мого стану.Також велика подяка Черпінському Юрію За Золоті Руки.І щира подяка цілому персоналу і усім лікарям і реабілітологу Плазинському Євгену.Усім Мирного Неба і Разом До Перемоги!!!!
Наталія
Хочу висловити подяку Володимиру Михайловичу Веселовському, за уважне ставлення , чуйність і фаховий підхід до вирішення проблеми.Після обстеження, отримала вичерпну інформацію щодо діагнозу і курсу лікування. І, хоча ще далеко до повного одужання, вже є впевненність ,що все буде добре, адже це так важливо для пацієнта. Я вірю цьому лікарю і рекомендую .
Микола
Хороший лікар Веселовський В.М.Уважно провів обстеження.та підібрав спосіб лікування.Велике дякую.Рекомендую
Світлана
Дуже вдячна Кушніру Ігорю Петровичу за піклування про моє здоров'я! Звернулася до нього зі своєю проблемою досить недавно, І була приємно вражена його професіоналізмом. Лікар від Бога! Уважно поставився до мене, детально розпитав, обстежив та поставив діагноз. Зараз проходжу призначений ним курс лікування. Почуваю себе вже значно ліпше. Дуже вдячна Вам за допомогу. Рекомендую!!!

На жаль,

за напрямком "Електротерапія" лікарень та діагностичних центрів в Івано-Франківську на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
ІВР