Аналіз крові на гормон Т3 в Хмельницькому (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 4 клініки

Дмитро
3 роки тому ремонтував зуби. Пломби тримаються як рідні. Вдячний лікарям і раптом що тільки сюди )
Галина.
Дякую за високий сервіс в обслуговуванні при організації та заборі аналізу крові на дому. Рекомендую.
Алла
Оксана Ігорівна дуже хороший спеціаліст, розумна, ввічлива і чуйна. Найкращий гінеколог!
Тетяна
Для мене Оксана Ігорівна найкращий лікар-гінеколог в нашому місті. Дуже уважна, начитана, володіє останніми новинами в гінекології. Є з чим порівняти - рекомендую!
6,3
Хмельницький вул. Проскурівська, 13
Медичний центр «МилаМед» створений у 2005 році, займається ефективними методами діагностики та терапії захворювань по 9 напрямкам у медицині. Переваги закладу - сучасна діагностична лабораторія, різноманітні лабораторні аналізи, грамотний персонал, автоматизація технологічного процесу перевірки, контроль якості, безпека для пацієнтів.
  • Т3 (трийодтиронін загальний) 140
3,0
Хмельницький м. Каменец-Подольский, вул. Пушкінська, 31 Г
Пункт забору крові у Кам'янці-Подільському — це один з філій широкої мережі лабораторій Меділабс. Вона була заснована в 2013 році, і з кожним роком число задоволених пацієнтів неухильно зростає. Це обумовлено високою якістю послуг, швидким отриманням результатів діагностики, а також доступною вартістю досліджень.
  • Т3 трийодтиронін загальний (Т3) 215
  • Т3 трийодтиронін вільний (FТ3) 215
Хмельницький, вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
6,7
Хмельницький, вул. Проскурівського Підпілля, 46