Аспірат з порожнини матки в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Аспіраційна біопсія ендометрію та гістологія 1450 грн
9,0
Знайдена 1 клініка

Наталка
Була на прийомі у гінеколога, все сподобалося, буду обстежуватися тут.
21 ноября '20 г.
Анжела
Учора була на прийомі в Чичул. Ніна Сергіївна робила мені УЗД нирок та сечового міхура. Сподобалася мені тим, що робила усе охайно та чітко, пояснювала усі свої дії та те, що відображалося на екрані. Буду звертатися до цього фахівця іще.
05 марта '19 г.
Анастасія
На спині було декілька родимок, як я думала. Але під час огляду лікар запідозрив, що це можуть бути злоякісні новоутворення. Аналізи це підтвердили. Тоді звернулася до Олександра Васильовича. Він видалив ці новоутворення. Призначив післяопераційну терапію. Зараз усе добре. Дякую Куцак за допомогу!
12 марта '19 г.
Богдана
Синові потрібно було видалити водянку яєчка. Процедуру виконував Володимир Ілліч. Усе пройшло успішно і без ускладнень. Дуже вдячні лікареві за доброзичливість та чуйність, професіоналізм та високу кваліфікацію. Рекомендуємо його усім.
08 марта '19 г.
9,2
Чернівці пр. Парковий, 10 В
Медичний центр «Панацея» надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
  • Аспіраційна біопсія ендометрію та гістологія 1 450