Лікування ішемічної хвороби серця у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі кардіологи
Знайдено 2 клініки

Сб
Світлана
Приємні і кваліфіковані лікарі.
Антоніна
В "Паракліді", на Купчинського, проходила лікування спазмоподібних болей у животі. Використовуючи новітні обладнання, вдалося встановити причину різкого болю. Лікування проходило у декілька стадій. Підхід спеціаліста мені сподобався. Дякую.
Кіра
Як це дивно не звучить, але мені довелося звернутися до ортопеду, після того,як підвернула ногу на ескалаторі. Медичний центр "Параклід", поєднує в собі ціну та якість обслуговування. Лікування назначив ортопед вищої категорії. Усім своїм знайомим та друзям рекомендую
Олег
Під час випадкового удару між ніг, став скаржитися на гострий біль. Довелося звернутися до медичного центру "Параклід". Уролог надав якісну консультацію. Призначив медикаментозне лікування. Анонімність гарантують. Планую і надалі користуватися послугами даного медичного центру.
5,2
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.
  • Лікування ішемічної хвороби серця (ІХС)
4,6
Тернопіль вул. Купчинського, 14
Багатопрофільний медичний центр "Параклід" надає пацієнтам лікувально-діагностичні послуги за напрямками кардіологія, терапія, ультразвукова та функціональна діагностика. Пацієнтів приймають лікарі вищої кваліфікаційної категорії.