пакетна пропозиція

Пакети Post-COVID в Оксфорд медикал у Тернополі

Тернополь
У МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» працюють лікарі, які з перших днів пандемії задіяні в наданні допомоги хворим з COVID-19. Тому вони на власному досвіді знають всі тонкощі перебігу, лікування та можливі наслідки перенесеної коронавірусної хвороби!
2516 грн

нова цена

2960 грн
Придбати
Пакети Post-COVID в Оксфорд медикал у Тернополі

В період пандемії все більше людей стикається з цим новим вірусом. Хтось переніс його легко і практично без симптомів, а іншим довелось кілька тижнів боротися з коронавірусом. Лікарі у всьому світі рекомендують одразу після одужання звернутись до медичної установи для оцінки стану свого здоров’я. Реабілітацію повинні проходити навіть ті, хто переніс COVID-19 безсимптомно або в легкій формі.

Пакет Post-COVID №1 «Звичайний» (вартість 2960 грн 2516 грн)

• Консультація інфекціоніста, терапевта
  • Лабораторна діагностика: загальний аналіз крові, коагулогулограма, біохімічний аналіз крові ( креатинін, сечовина, загальний білірубін, АлТ, АсТ, білок, тропонін Т, СРБ)

Пакет Post-COVID №2 «Розширений» (вартість 4280 грн 3638 грн)

• Консультація інфекціоніста, кардіолога
  • Лабораторна діагностика: загальний аналіз крові + тромбоцити, коагулограма, біохімічний аналіз крові ( креатинін, сечовина, загальний білірубін, АлТ, АсТ, білок, тропонін Т, СРБ, К, Na, ліпідограма)

Пакет Post-COVID №3 «Прогресивний» (вартість 5710 грн 4854 грн)

• Консультація інфекціоніста, кардіолога, судинного хірурга
  • Лабораторна діагностика: загальний аналіз крові + тромбоцити, коагулогулограма, біохімічний аналіз крові ( креатинін, сечовина, загальний білірубін, АлТ, АсТ, білок, тропонін Т, D-димер, глюкоза, СРБ, К, Na, ліпідограма)
  • Інструментальні методи діагностики: ЕКГ, ехокардіоскопія, визначення рівня сатурації крові, холтерівське моні торування ЕКГ, УЗД судин нижніх кінцівок, УЗД ОЧП

Пакет Post-COVID №4 «Преміум» (вартість 6630 грн 5636 грн)

• Консультація інфекціоніста, кардіолога, судинного хірурга, невропатолога/ревматолога
  • Інструментальні методи діагностики: ЕКГ, ехокардіоскопія, визначення рівня сатурації крові, холтерівське моніторування ЕКГ, холтерівське моніторування АТ, УЗД судин нижніх кінцівок, УЗД ОЧП
  • Визначення рівня антитіл методом ІФА
  • Інши клініки у пропозиції:
    Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
    Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.