завершено

Пакет «Щаслива сім’я» в "Оксфорд Медікал"

Тернополь
Ендоскопічна діагностика зі знижкою для родини
Пакет «Щаслива сім’я» в "Оксфорд Медікал"

«Щаслива сім’я»

Діагностика організму необхідна для того, щоб в потрібний момент виявити навіть незначні проблеми в роботі органів людини.

Ендоскопія - єдиний метод, що дозволяє лікарю без операції, бачити організм зсередини. Тому така діагностика найнадійніша ,а також дозволяє діагностувати початкові форми злоякісних новоутворень. Кожен, хто цінує власне здоров'я, повинен пройти обстеження у лікаря-ендоскопіста 2 рази на рік.

Медичний Центр "Оксфорд Медікал" оснащений найсучаснішим відео ендоскопічним обладнанням , яке гарантує високу якість зображення та точність діагностики.

Завдяки нашим висококваліфікованим фахівцям ендоскопічні дослідження проводяться якісно, ​​швидко і безболісно!

Якщо Ви часто відкладаєте обстеження свого організму на завтра…

Якщо Вас турбує біль, а ви не звертаєте на нього увагу…

Якщо не вистачає часу ,щоб вислухати та допомогти своїм рідним,коли вони нарікають на здоров’я…

Подбайте про себе та свою сім’ю вже зараз!

Саме час всім разом звернутись в Наш медичний центр, адже на гастроскопію та колоноскопію ми даруємо :

• 10% для двох;
  • 20% для трьох;
  • 30% для чотирьох .
Киев бул. Вацлава Гавела, 4 м.Берестейская22 9 м.Шулявская30 8
Многопрофильная клиника "Гиппократ" основана в 1999 году. Это частное учреждение, ставшее со временем торговой маркой, одним из первых было аккредитовано украинским Министерством здравоохранения.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Вс: 08:00-22:00
Допомога Плюс на Осокорках — медицинское учреждение, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг в области гинекологии, маммологии, урологии, проктологии, ортопедии и пластической хирургии.
Пн — Пт: 08:30-20:30 Сб: 08:30-20:30 Вс: 08:30-20:30
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00