пакетна пропозиція

Программа До навчання готові у Тернополі

Тернополь
Початок навчання в садочку або школі не тільки захоплююча пригода, але й стрес для кожної дитини. Саме тому батькам важливо організувати якісний медичний огляд, не для «галочки». Будьте впевнені, що дитина здорова, готова до навчання та розвитку у колі нових друзів.
1070 грн

нова цена

910 грн
Придбати
Программа До навчання готові у Тернополі

У 2019 році скасовано обов’язковий медичний огляд перед вступом до дитячого садочку чи школи. Проте профілактичний огляд педіатра та довідка від лікаря з зазначенням готовності дитини до вступу залишається важливим документом.

Пакет медогляду дитини «До навчання готові» включає:

• загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою – 190 грн;
  • загальний аналіз сечі – 110 грн;
  • аналіз калу на кишкових паразитів (метод концентрування Parasep) – 220 грн;
  • аналіз на ентеробіоз -150 грн;
  • консультація педіатра – 400 грн;
  • оформлення довідки для вступу до садка чи школи.

Довідка оформляється по факту огляду Вашого малюка, під час візиту. Завіряється з належністю усіх законодавчих норм та надається Вам для пред’явлення у потрібний навчальний заклад. При візиті на медичний огляд не забудьте захопити карту профілактичних щеплень. Адже згідно цього документу лікар заповнить відповідну обов’язкову графу довідки.

Інши клініки у пропозиції:
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.