Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ в Житомирі в суботу

Холтерівське моніторування ЕКГ (1 доба) 600 грн.
Знайдено 4 клініки

Сб
Краснов Володимир Анатолійович
Позитивний
Сидорчук Алла Миколаївна
Дякую за допомогу!
Павлюк Катерина
Дуже дякую лікарю Ковальчук І, О У мена проблема зі спиною грижа Я пройшла курс плазмотерапії Я даже задоволена результатом Лікар Ковальчук І, О дуже уважний кваліфікований спеціаліст у своїй сфері
Динара
У лікаря професійний підхід. Величезний досвід і освіта на найвищому рівні. Неймовірний підхід до дитини, розуміння суті проблеми, та дієві рекомендації. Все пройшло на найвищому рівні. Доктора буду всім радити, та приходити ще!
Аллочка
Відмінна робота, мені дуже сподобалося. Мені сподобався привітний підхід, до будь-якого клієнта і максимально простий виклад інформації. Призначення доступні для гаманця пересічної людини. Але разом з тим ефективності не втрачають.
Юлія
Лікування допомогло, персонал ввічливий.
9,5
Житомир вул. Любарська, 4
Медичний центр "Відновлення" спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
  • Холтерівське моніторування ЕКГ (1 доба) 600
6,2
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини.
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 320
7,4
Житомир вул. Чорновола, 4
Центр функціональної діагностики Полісся Кардіо Плюс створений у 2010 році, спеціалізований у галузі діагностики та лікування хвороб серця та судинної системи.
  • Добове дослідження ЕКГ (холтерівський моніторинг), 1 доба 310
  • Добове дослідження ЕКГ (холтерівський моніторинг), 2 доби 510
5,6
Житомир вул. Велика Бердичівська, 47
Приватний медичний центр "Медібор" почав працювати у 2004 році, надає високоякісну медичну допомогу для дорослих пацієнтів з діагностики та лікування по 23 напрямкам.
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 230