Добове моніторування артеріального тиску в Житомирі - Малин

Добове моніторування артеріального тиску 270 грн.
Знайдена 1 клініка

Сб
Дуже високий рівень прийому клієнтів (пацієнтів). Чудові спеціалісти, які допоможуть вам з вашими проблемами. Я рада що в Житомирі є така клініка
Нина
Швидко, конкретно, побачимо як діятимуть ліки
Леонід
Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.
Алексей
Моя бабушка, хоть уже и находится в приличном возрасте, все равно для меня молодая и красивая. Но с недавнего времени я стал замечать, что у нее очень притупился слух. На мою просьбу пойти к врачу, она отмахивалась, и списывала это проблемы на свой возраст. Но я как сознательный внук, посадил ее в машину и повез к Николаю Ивановичу. Оказалось у нее банальные пробки, которые быстро промыли. Спасибо доктору, что вернул слух моей бабуле.
Вита
Валентин Васильевич - гинеколог от Бога! В беседе со мной сказал, что всех своих пациентов лечит, как родственников. Для меня эти слова звучали словно песня. Теперь я уверена, что у меня есть личный гинеколог, которого с гордостью могу рекомендовать всем!
Володимир
До Фетману довелося звернутися через проблеми делікатного характеру. Фелікс Львович допоміг позбутися їх. Досвідчений уролог, уважний, що не розводить на дорогі ліки. Сподобалося!
6,2
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини.
  • Добове моніторування артеріального тиску 270