Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Електрокардіографія (ЕКГ) в Житомирі - Малин

Електрокардіографія (ЕКГ) 20 грн.
ЕКГ з розшифровкою 50 грн.
30
6,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
10
Людмила
Дуже високий рівень прийому клієнтів (пацієнтів). Чудові спеціалісти, які допоможуть вам з вашими проблемами. Я рада що в Житомирі є така клініка
09 мая '19 г.
9
Нина
Швидко, конкретно, побачимо як діятимуть ліки
30 ноября '-1 г.
8
Леонід
Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.
03 марта '17 г.
10
Алексей
Моя бабушка, хоть уже и находится в приличном возрасте, все равно для меня молодая и красивая. Но с недавнего времени я стал замечать, что у нее очень притупился слух. На мою просьбу пойти к врачу, она отмахивалась, и списывала это проблемы на свой возраст. Но я как сознательный внук, посадил ее в машину и повез к Николаю Ивановичу. Оказалось у нее банальные пробки, которые быстро промыли. Спасибо доктору, что вернул слух моей бабуле.
10 февраля '17 г.
8
Вита
Валентин Васильевич - гинеколог от Бога! В беседе со мной сказал, что всех своих пациентов лечит, как родственников. Для меня эти слова звучали словно песня. Теперь я уверена, что у меня есть личный гинеколог, которого с гордостью могу рекомендовать всем!
11 февраля '17 г.
7
Володимир
До Фетману довелося звернутися через проблеми делікатного характеру. Фелікс Львович допоміг позбутися їх. Досвідчений уролог, уважний, що не розводить на дорогі ліки. Сподобалося!
03 сентября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
6,2
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-16:00