Сторінка 2. УЗД для вагітних в Вінниці

Знайдено 22 клініки

От имени нашей семьи хотим поблагодарить персонал клиники "София" за качественное обслуживание. Несмотря на выходной день, было проведено УЗД на дому. Вежливый, внимательный доктор Наталия Генадьевна, настоящий профессионал своего дела. Обследование проведено на высшем уровне, всё доступно разложено по полочкам. Обязательно будем обращаться еще. Всего Вам самого наилучшего!!!
Міла
Хороший центр, ніяких нарікань , рекомендую
Анжела
Дужа задоволена.
Марія
Оскільки протягом місяця у мене болів низ живота, вирішила зробити УЗД органів малого тазу. Дослідження проводила Наталія Геннадіївна, досвідчений та грамотний лікар. Виявилося, що у мене ніяких відхилень в роботі органів немає. Потрібно і надалі проводити обстеження організму.
Юля
Кабінет сучасної ультразвукової діагностики "Софія" має усі підстави вважатися одним із кращих. Тут завжди привітний персонал, низькі ціни,а головне, висококваліфіковані працівники. Не лише я, а й багато хто з моїх знайомих зверталися. Не від кого не чула негативних відгуків.
Люда
Во время беременности мне пришлось три раза делать УЗИ. Я выбрала кабинет современной ультразвуковой диагностики "София". Во первых: он находиться недалеко от моего дома, во вторых - имеет современное оборудование, в третьих - образованный персонал. Советую.
5,3
Вінниця вул. Келецька, 53
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія
  • УЗД для вагітних (до 10 тижнів) от 400
  • УЗД для вагітних I триместр (10-14 тижнів) 450
  • УЗД для вагітних II триместр (15-30 тижнів) 600
  • УЗД для вагітних III триместр (від 30 тижнів) 500
5,4
Вінниця, вул. Соборна, 20
5,2
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
Кабінет сучасної ультразвукової діагностики "Софія" спеціалізується у галузі ультразвукової діагностики високого рівня. Спеціалісти, що здійснюють прийом дорослих та дітей, мають багаторічний досвід та наукові ступені у цьому напрямку.
Вінниця вул. Театральна, 11
Кабінет ультразвукової діагностики займається діагностикой внутрішніх органів для виявлення проблемних зон та призначення адекватного лікування.
  • УЗД для вагітних
Вінниця вул. Пирогова, 10
Багатопрофільний медичний центр "Медівін" створений у 1998 році, займається діагностикой та лікуванням дітей та дорослих в галузі гінекології, мамології, ендокринології, урології, кардіології, венерології та педіатрії.
Вінниця вул. Малиновського, 26 (пов. 2)
Центр профілактичної медицини "ВінАльфаМед" спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.
  • УЗД для вагітних