КТ грудної клітки в Вінниці в суботу

КТ грудної клітки 750 грн.
Знайдена 1 клініка

Сб
Чукарук Людмила Михайлівна
Сьогодні у клініці проходила діагностування. Обслуговування швидке, лаборанти та адміністратори привітні. Перед початком діагностування провели детальне опитування про стан здоров'я. Запропонували каву. У приміщенні чисто, охайно. Результати обстеження зробили швидко, лікарі детально описали стан здоров'я. Рекомендую усім проходити діагностування у клініці Медіскан і надалі за потреби буду звертатися тільки у даний діагностичний центр. Зичу усьому колективу міцного здоров'я і дякую за Вашу працю!
Все организовано на высшем уровне. Очень приятный коллектив, проводят детальный опрос перед обследованием, в помещении все чисто и аккуратно. Результат выдается в специальном пакете, в котором полный комплект - пленки, папка с отдельно отпечатанными фото, диском, описание (есть даже копия и запасной конвертик для диска)). Отличный центр. Спасибо)
Світлана
Клініка чудова , лікарів не бачила, певно десь в іншому місці дивляться знімки, лаборанти привітні та чуйні. Плюси : чіткий результат, лікарям сподобався. Мінуси: результат відтягнули на два дня В принципі все влаштовує, але в них там сидить в приймальні не приємна особа, здається Наталію представилася. Люди її бояться, або сваряться , не адекватна , кидається на всіх, це самий великий мінус , коли тебе отаке зустрічає. Хотілось би не зустрічатись з нею.
Тетяна
Кт апарат чудовий, найновіший в області, знімки чудові, лікарі Київської лікарні були в захваті від чіткості знімків і правильності їх виконання, робили операцію на хребті по них , не переробляли. Діагноз в описах зійшовся з діагнозом лікарів( лікарі не читали описи, дивилися тільки знімки і диск). Прекрасний Рентгенолог , таких мало, дякую! Рекомендую!!!
Людмила Васильевна
Прошло 5 месяцев от последнего отзыва о клинике, а в их работе ничего не изменилось.Аппаратура ламается,проблемы пациентов никого не интересуют.Очень бы хотелось услышать мнение о работе своей клиники главного врача, если он читает отзывы.
ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!!! Немає слів щоб передати свій розпач!!! Постійно ламається апаратура. Дату прийому на КТ уже вдруге переносять на невідомий термін з пропозицією дзвонити - може відремонтують. Нікого не цікавить людське життя яке залежить від швидкості проведення діагностики теж. Судячи з відношення немає гарантій що апаратура не зламається під час проведення обстеження. І що тоді ??? Давно б звернулись в іншу клініку але лікар з якихось причин хоче щоб обстеження проводилось лише тут. Чому в оцінці клініки немає графи 0???
Вінниця вул. Грибоєдова, 3 (оф. 323)
Медичний центр "Медіскан" спеціалізований в сфері комп’ютерного сканування та томографії внутрішніх органів пацієнта.
  • КТ грудної клітки 750