Гастроскопія в Вінниці

Послуга Ціна
Фіброгастродуеноскопія 260 грн.
Фіброгастродуеноскопія, біопсія, уреазний тест, бактеріоскопія мазка 360 грн.
ФГДС 200 грн.
Фіброгастроскопія 300 грн.
Фіброгастродуоденоскопія 250 грн.
9,2
Вінниця вул. Келецька, 41
Багатопрофільний медичний центр "Статус" пропонує пацієнтам повний набір медичних послуг за 16 напрямками для дорослих та дітей, проводить діагностику та лікування багатьох захворювань.
Юлія, 13 липня '17р.

Кваліфіковані лікарі, приємний персонал, розташування зручне. Адекватні ціни Однозначно висока оцінка.

• Фіброгастродуеноскопія 260
  • Фіброгастродуеноскопія, біопсія, уреазний тест, бактеріоскопія мазка 360
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр "Альтамедика" займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
Олена, 14 листопада '16р.

Шевня безумовно відмінний хірург-онколог, я у нього лікувалася і дуже йому вдячна. Якщо раптом якась пухлина, Богдан Петрович обов'язково допоможе, але краще всім бажаю уникнути хвороби.

• Фіброгастроскопія 300
Працює з 09:00-18:00
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Багатопрофільний медичний центр "Моє здоров’я" займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Анастасия, 25 травня '17р.

Лікуюсь у лікаря Кавки , вона лікар від бога!!

• ФГДС 200
Працює з 09:00-19:00
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр "Пульс" працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

• Гастроскопія
Працює з 09:00-19:00