Гастроскопия в Чернигове

Відеогастродуоденоскопія з знеболенням 1800 грн
Найдена 1 клиника

Сб
Андрущенко Надія Миколаївна
Дуже приємний лікар і гарний спеціаліст
Інга
Чудовий лікар та хороший спеціаліст! Час від часу звертаюся до неї за допомогою у діагностиці мого здоров'я. Завжди впевнена у кваліфікованому огляді, адже лікар по справжньому досвідчений! Безперечно буду рекомендувати усім рідним, друзям!
Тамара
Дуже подобається як працює лікар Катерина Михайлівна! Кваліфікований спеціаліст, та хороша людина! Завжди впевнена у її заключенях. Адже вона не одноразово допомагала мені у діагностиці моїх проблем. Буду рекомендувати!
Все супер, усім задоволений. Лікар допоміг мені у вирішенні моєї проблеми. Щиро рекомендую! Спеціаліст європейського рівня!
Віктор
Все сподобалося! Спеціаліст дійсно хороший, лікування почало допомагати уже на наступний день. Зараз висип взагалі не помітний. Дякую!
Клиника отличная!!!!Хочу выразить огромную благодарность доктору-дерматологу Петрусенко Оксана Павловна за грамотное,эффективное лечение,профессионализм и положительные эмоции,а также всему коллективу .
Cеть клиник Он Клиник
Чернигов ул. Героев Чернобыля, 3
«ОН Клиник» в Чернигове – это специализированный медицинский центр, который уже 10 лет предоставляет качественные медицинские услуги жителям города и области. Клиника действует по европейским принципам здравоохранения: эффективные и безоперационные методики лечения, безболезненность и быстрое выздоровление, высокий уровень обслуживания.
  • Відеогастродуоденоскопія 900
  • Відеогастродуоденоскопія з знеболенням 1 800