Мій Лікар, мережа медичних клінік. Амбулаторне відділення № 2

м. Сміла, вул. Незалежності, 79
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Амбулаторне відділення № 2 мережі медичних клінік “Мій Лікар” надає пацієнтам послуги за наступними напрямками: терапія, педіатрія та сімейна медицина. Прийом здійснюють лікарі вищої, другої та першої кваліфікаційних категорій. Персонал медичного закладу з розумінням та безмежним терпінням ставиться до потреб пацієнтів. Всі маніпуляції та обстеження проводяться в комфортних для пацієнтів умовах.

Основні послуги, що надаються в амбулаторному відділенні № 2 мережі медичних клінік “Мій Лікар”:

• консультація лікаря;
  • лікування інфекційних хвороб;
  • лікування пневмонії, бронхіту, бронхіальної астми;
  • терапія ішемічної хвороби серця та гіпертонії;
  • лікування гастриту, циститу, сечокам'яної хвороби;
  • допомога пацієнтам з порушенням сну;
  • призначення лабораторних аналізів та інструментальної діагностики;
  • оформлення медичної документації.

Переваги установи — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використання в роботі сучасних методів та технік, сучасне обладнання та доступна вартість послуг.

Амбулаторне відділення № 2 мережі медичних клінік “Мій Лікар” — це клініка для всієї родини, де застосовуються останні досягнення міжнародної та вітчизняної медицини.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Мій Лікар, мережа медичних клінік. Амбулаторне відділення № 2, вартість послуг:

• Консультація педіатра по декларації
  • Консультація педіатра
  • Консультація сімейного лікаря по декларації
  • Консультація сімейного лікаря
  • Консультація терапевта по декларації
  • Консультація терапевта

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лера
Вікторія Василівна дуже чутка людина. Ходжу до неї не перший рік. Дуже подобається її відношення до пацієнтів. Завжди вислухає, та дасть пораду. Допомагала мені декілька разів. Хочу порекомендувати її усім. Приємна людина та добрий лікар.
Валерия
Людмила Андреевна очень хороший специалист. Обратилась к ней в первые и осталась навсегда. Мой ребенок просто обожает этого врача. Никаких слез и истерик. Каждый прием проходит спокойно, раньше я о таком могла только мечтать. Прекрасный подход к детям!
Света
Людмила Миколаївна – спеціаліст зі стажем. Подобається її щирість та відкритість. Раніше завжди ходила сама до неї на прийом. А зараз переводжу до неї чоловіка. Вона, напевно, один із кращих лікарів. Рекомендую її усім!
Зверніть увагу на інші клініки:
6,6
Медіскан груп Черкаси — діагностичний центр, спеціалісти якого надають кваліфіковані послуги з проведення інструментального обстеження. Центр оснащений сучасним обладнанням експертного класу, що дозволяє візуалізувати патологічний осередок на початковій стадії розвитку. Рання діагностика вкрай необхідна для своєчасного початку лікування, попередження прогресування хвороби та розвитку ускладнень.
Черкаси Бульвар Шевченка 264
8,9
Черкаси вул. В'ячеслава Чорновола, 1
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.
Черкаси вул. Верхня Горова 36/1
9,3
«Ваш лікар поруч» – це багатопрофільний медичний центр, який надає пацієнтам широкий спектр медичних послуг: консультації дорослих та дитячих спеціалістів, консультації лікарів онлайн, виїзд лікаря додому, ультразвукова діагностика, денний стаціонар, широкий спектр лабораторної діагностики, вакцинація дорослих та дітей, сучасне діагностичне обладнання. Зручне місцерозташування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. МЦ «Ваш лікар поруч» – лікування з повагою!"