Відгуки на Берегиня, медичний центр

Дужа задоволена.
Юлія
Все чудово
Виолетта
Все четко. Мне понравилось. По навигатору нашла Берегиню и тут же ее увидела. Не пришлось искать. За пять минут приехала на прием, зарегистрировалась и попала к доктору. Администраторы хорошо относились, даже посодействовали при оплате через терминал, так как я не взяла достаточно наличных.
Лара К.
Врачи клиники мне понравился. Было хорошее и отзывчивое ко мне отношение. Прием начался четко по времени, без никаких задержек. Условия очень хорошие и комфортные. Доктор хорошо провел мне осмотр и подсказал, что мне нужно делать в дальнейшем. В целом, меня все устроило. По мере необходимости буду снова к ним обращаться.
Марічка
Берегиня зберегла мою дитину, на протязі всієї вагітності спеціалісти вашого центру контролювали майже всі аналізи і процеси. Я захворіла коли була вже вагітною, переживала щоб це не відразилося на моїй дитині. Все гаразд. Вже народила здорову дівчинку. Дякую
Алиса
Делали мне в вашем центре инструментальную ревизию полости матки. Все профессионально, довольна врачом и медсестрами, новая аппаратура и хороший уютній дизайн помещения. Всем девушкам рекомендую.
Натали Клещева
В центре «Берегиня» я приходила на УЗИ и могу отметить, что все прошло хорошо. Администраторы были доброжелательны, достаточно квалифицированы. Мне понравились комфортные условия клиники и то, что прием начался вовремя. От доктора я получила необходимые рекомендации. В дальнейшем планирую снова его посетить.
Оля
Центр «Берегиня» просто класс! Все чисто, красиво, удобно. Обслуживание проходит быстро. Прием мне ожидать не пришлось, все по времени, по записи. Доктора, на мой взгляд, профессионалы. Я попросила отправить мне на почту кое-какие данные, они оперативно выполнили мою просьбу. Мне это очень понравилось. Буду рекомендовать эту клинику знакомым.
Дарина
Мене абсолютно все влаштувало і в самій клініці і в роботі мого лікуючого лікаря. Я дарма так сильно боялася. Відмінне ставлення до мене, мене заспокоїли. Доктор вирішив мою проблему, призначив мені курс лікування. Тепер я знаю причину свого захворювання і можу сама рухатися далі. Мені все сподобалося.
Клавдия
Я в этот центр обращалась первый раз, но всё удачно. Общее впечатление - хорошее .Врачи компетентные,разбираются в своем деле хорошо. Я была пока у гинеколога. Приятно отношение, внимательный и вежливый. Прайс клиники меня вполне устраивает, ничего примечательного я не заметила. Думаю, буду и дальше обращаться к вам
Альона
Все дуже добре))
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Київська, 5
7,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
7,3
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Меділабс у Вінниці на Київській — це один з філій мережі сучасних лабораторій, які пропонують якісні послуги за доступними цінами. Лабораторії працюють, починаючи з 2013 року, і в своєму штаті мають кваліфікованих фахівців, професіоналів в своєму напрямку роботи. Завдяки використанню інноваційних аналізаторів преміум-класу, якісних реактивів, рекомендованих виробниками обладнання, співробітники лабораторії проводять дослідження в найкоротші терміни і надають результати лабораторної діагностики протягом одного дня.