Центр майбутніх мам Берегиня

Вінниця вул. Келецька, 104
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр майбутніх мам "Берегиня" займається допологовою підготовкою та післяпологовою реабілітацією жінок, допомагає батькам у ранньому розвитку дитини. У центрі працюють фахівці, які маю гарну підготовку та навички роботи з дітьми.

Послуги, які пропонує центр:

• психологічні тренінги;
  • гімнастика для вагітних;
  • масаж вагітних;
  • масаж новонароджених;
  • фізіотерапія;
  • плавання для малюків;
  • підготовка батьків до пологів;
  • психологічні консультації для жінок та чоловіків;
  • вибір післяпологової контрацепції;
  • персональні консультації лікаря.

Центр "Берегиня" має багато переваг — комфортні та зручні умови для вагітних та новонароджених малюків, використання сучасних методик, психологічна підтримка персоналу, високий рівень професійної підготовки спеціалістів.

Центр майбутніх мам "Берегиня" — це створення всіх умов для мами та дитини, турботливий нагляд та допомога.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр майбутніх мам Берегиня, вартість послуг:

• Гімнастика для вагітних
  • Аромомасаж для вагітних
  • Масаж новонароджених
  • Плавання для малюків
  • Тренінг "Пологи без страху"
  • Йога для вагітних

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталія
29 квітня '18г.
Комфортні та зручні умови я знайшла для себе тільки у вас. Коли народжувала першу дитину в звичайній лікарні, то по грошам вийшло теж саме, а от після родова депресія переслідувала мене ще довго. Ох і натерпілася яж. Тепер спокійна як удав.
Рита
25 квітня '18г.
Запланировав с мужем беременность, мы обратились в центр будущих мам Берегиня. Приятное общение с сотрудниками и квалифицированные специалисты успокоили меня по поду родов (я очень боялась). Теперь сдаем анализы и готовимся к тому, что скоро станем родителями. Спасибо!
Діана
02 квітня '18г.
Плавання для моєї манюні дуже вашливе, тому ходимо тільки в Берегиню. Дуже уважні вони прям до всього! Враховують особливості дитини і матері, рекомендують дієту і вітаміни. Якісне обслуговуваня.
28 лютого '18г.
В Виннице не так уже и много хороших центров для будущих мам. Рекомендую Берегиню. Классный, внимательный персонал. Все вежливые, если опаздываешь, никто не ругается как в школе. Нравится особенно гимнастика для беременных. Спасибо вам.
Анастасія
19 лютого '18г.
Моя мати померла під час пологів. Коли я сама вже готувалася стати мамою, почалися психологічні проблеми. Страшно було і за себе і за майбутнє дитини. Дякуючі вашим психологічним тренінгам, на першій дитині вирішила не зупинятися. Хочу велику сімю .
Ліля
20 січня '18г.
Хочу подякувати педіатру "Берегині", у дитини були порушення, лікар досвідчений, відразу допоміг. Будемо під наглядом тільки у вас.
Марта
06 січня '18г.
Не розуміла важливості гімнастики для вагітних, поки з подругою за компанією не завітала на заняття до Берегині. Дуже гарні вправи, теренер просто супер. Перестала боліти спина, тепер знаю багато способів як завязати шнурки. Дівчата мене розуміють)
+38 (043) 265-44-90 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця Хмельницьке ш., 92 (1 поверх)
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг — від клінічних аналізів до комплексних досліджень.
Вінниця м. Тиврів, вул. Шевченко, 2
Медична лабораторія Діомед.Т в Тиврові пропонує пацієнтам широкий перелік досліджень.
Вінниця вул. Маяковського, 141
6,2
Лікувально-діагностичний медичний заклад "Приватна лікарська практика 36.6" надає пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування ЛОР-захворювань та набір медичних послуг педіатра. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом практичної діяльності.
Записатися на прийом
Чернобровий Вячеслав Миколайович - доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедрою внутрішньої та сімейної медицини Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова.