Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет голкорефлексотерапевта Бєлова В. В.

5.5
Рівне, вул. Гагаріна, 29
Пн — Пт: 09:00-18:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Кабінет голкорефлексотерапевта Бєлова В.В. надає консультації та високоефективну допомогу у лікуванні захворювань нервової системи, шлунково-кишкового тракту, легень, серцево-судинної системи та дитячіх хвороб за допомогою голкорефлексотерапії та мануальної терапії. Пацієнтів приймає голкорефлексотерапевт, мануальний терапевт вищої категорії з великим досвідом роботи в Україні та Європі.

Послуги, які запропоновані пацієнтам:

 • консультація спеціаліста;
 • голкорефлексотерапія;
 • мануальна терапія;
 • фармакупунктура;
 • Су-Джок терапія;
 • аурікулотерапія;
 • лазеротерапія;
 • масаж;
 • вакуумний масаж.

Кабінет голкорефлексотерапевта Бєлова В.В. — це лікування вегето-судинної дистонії, радикуліту, невропатії, невритів, невротичного стану, виразки шлунку, холіцеститу, дескенезії, хронічного бронхіту, астми, енурезу, гіпертонії.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Кабінет голкорефлексотерапевта Бєлова В. В., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Жанна
25 квітня '18р.
Уже больше 10 лет страдаю хроническим гастритом, поэтому приходилось постоянно принимать омез и подобные препараты. Как-то знакомая поделилась впечатлениями от лечения у Белова. Я решила записаться на прием. Специалист порадовал образованностью и опытом. Дал рекомендации не только по лечению желудка, но и профилактики болезней всего ЖКТ.
10
Вита
31 березеня '18р.
Белов делал мужу массаж шейно-воротниковой зоны, так как у него часто болит и хрустит в шее. После первого курса он заметил значительное улучшение в состоянии и реши, что будет наблюдаться у Белова. Теперь муж регулярно делает массаж и практически не жалуется на боль в шее.
9
Елена
28 березеня '18р.
Неоднократно проходила курс массажа у Белова. Хочу отметить крепкие руки и эффективный массаж. После процедуры чувствую себя другим человеком, не беспокоит боль в шее, да и общее состояние значительно бодрее.
8
Кристина
25 березеня '18р.
Моя подруга длительно страдает от гипертонической болезни. Этот диагноз у нее уже около 10 лет, и ей приходится постоянно пить таблетки. После консультации и процедур у Белова у нее несколько снизилась давление, поэтому теперь она пьет значительно меньше препаратов. К тому же нет резких скачков давления.
8
Наташа
17 березеня '18р.
На перемену погоды у меня часто болит голова. Боли настолько сильные, что ни таблетки, ни народные методы не могут вернуть меня к жизни. Каждая весна и осень – это время испытаний для меня. Все кардинально изменилось после курса иглорефлексотерапии. Теперь изменения погоды переношу значительно легче.
8
Илона
19 січня '18р.
У меня вегето-сосудистая дистония. Обращалась к иглорефлексотерапивту за помощью, так как сильно беспокоило головокружение и слабость. Врач точно поставил диагноз и рекомендовал курс процедур. Огромное спасибо за помощь. Сейчас я – другой человек.
10
Лариса
08 січня '18р.
Багато років мучили головні болі. Лікувалась неодноразово в стаціонарі, увесь час на таблетках. Вирішила звернутись до рефлексотерапевта, хоча і не дуже вірила, що допоможе. Але після лікування мені стало набагато краще! Дякую лікарю!
10
Антон
18 червеня '17р.
Спочатку було скептичне ставлення до рефлексотерапіїї взагалі. Зараз можу сказити-ці голки реально працюють. Ще плюс-ніяких таблеток хімії.Лікарю подяка.
9
Николай
19 квітня '17р.
Хороший доктор — тактичный и вежливый. Очень хорошо относится к пациентам. Провел действительно эффективное лечение.
8
Наталія
27 березеня '17р.
Дуже вдячна лікарю за те, що вилікував у мене невралгію трійчастого нерва. 10 сеансів голковколювання- і я тепер здорова!
9
Аліна
26 березеня '17р.
Зверталася до лікаря з приводу головних болей, які турбували на протязі багатьох років. Після курсу голкотерапії вони зникли!!! Щиро дякую лікарю за допомогу!!!!!
10
Инна
15 березеня '17р.
Виктор Васильевич чудесный доктор. Помог мне справиться с заболеванием, которое мучило меня несколько месяцев. Я очень благодарна ему за помощь!
9
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
8,9
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
8,9
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне вул. Київська, 78 Г (територія Обласної лікарні)
6,2
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00
Медичний центр "Дім здоров’я" почав роботу у 2001 році, займається діагностикою та терапією хронічних патологій методами східної та нетрадиційної медицини. Лікарі центру пройшли профільну підготовку в Україні та за кордоном.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-13:30