Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет кардіолога Вітюк О.В.

8.1
Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92 (каб. 316)
Пн — Пт: 10:00-17:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Приватний кабінет Вітюк О.В. спеціалізується на наданні послуг в області кардіології. В процесі діагностики та лікування захворювань серцево-судинної системи лікар використовує як традиційні, так і сучасні методики.

Послуги, що надаються приватною практикою:

 • консультація спеціаліста;
 • лікування вроджених та набутих вад серця;
 • терапія гіпертонії та серцевої недостатності;
 • лікування стенокардії;
 • лікування атеросклерозу.

Вітюк Ольга Вікторівна також займається спостереженням пацієнтів після перенесених інфарктів та гіпертонічних кризів, вивчає причини виникнення серцево-судинних захворювань та розробляє профілактичні заходи щодо їх попередження. Лікар для виявлення патологій використовує сучасні інструментальні методи, для уточнення діагнозу призначає додаткові лабораторні аналізи.

Переваги приватної практики — дотримання лікарської таємниці, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, якісне надання послуг та комфортні умови для пацієнтів.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет кардіолога Вітюк О.В., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Електрокардіографія (ЕКГ) 50
 • Консультація кардіолога 250
 • Консультація кардіолога + ЕКГ на дому 500

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Анна
17 грудня '19р.
Потрапила на прийом до лікаря за порадою подруги.Дуже задоволена! Відношення та професіоналізм та вищому рівні! Саме головне, що поради та призначене лікування допомогли.Дякую!
10
Олеся
06 грудня '19р.
Чудовий спеціаліст! Знайшла причину частого головного болю! Зараз просто ожила! Дякую Вам!!!
10

Лікарі клініки Кабінет кардіолога Вітюк О.В.

Вітюк Ольга Вікторівна
Кардіолог
10
Консультація 250 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Кардіолог
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00
Вінниця вул, Маяковського 7.
5,0
Наркологічна клініка “Ніка” у Вінниці — медичний заклад, який спеціалізується на комплексному лікуванні алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей. У клініці здійснюють прийом кваліфіковані спеціалісти зі значним досвідом роботи в області наркології та психології.
Нейромед — це центр СКТ діагностики на Пірогова 46. Ключова перевага сучасної клініки — оновлене обладнання, що дозволяє проводити основні діагностичні заходи з максимально точним результатом. У центрі встановлена апаратура сучасного зразка, включаючи унікальну діагностичну систему Philips Achieva 1.5T. Наявність апарату зазначеного типу дозволяє проводити МРТ головного мозку, внутрішніх органів, хребта і суглобів з максимальною результативністю. У процесі дослідження, людина не відчуває дискомфорт.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-17:00
Вінниця вул. Князів Коріатовичів, 118
7,6
Єдиний у своєму роді приватний медичний заклад, який займається лікуванням всього спектра психоневрологічних розладів, а також надає наркологічну допомогу. Ми надаємо послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження, а також медикаментозне лікування і супровід пацієнтів як в гострому періоді захворювання, так і в реабілітаційному періоді.
Записатися на прийом