завершена

Патронаж дитини на дому віком від 1 місяця до 12 місяців (за містом до 30 км) у Verum expert для дітей

Киев
Verum expert для дітей завжди піклується про Вас та Вашу родину — Патронаж/спостереження дитини НА ДОМУ віком від 1 до 12 місяців (за містом до 30 км.).

нова цена

24500 грн
Київ, вул. Деміївська 13 м.Деміївська 11 9 м.Голосіївська 13 5
6,7
Лікарі в акції
Офтальмолог
1 відгук

Що входить у пакет?

• Клінічний огляд дитини педіатром з вимірюванням антропометричних показників.
  • Рекомендації з розвитку, вигодовування, щеплень та інших питань під час кожного візиту.
  • УЗД, т/б суглобів або нейросонографію.
  • Додаткова діагностика за призначенням педіатра.
  • Лабораторні аналізи.
  • Інструментальні (ЕКГ, УЗД, Rtg, ендоскопія).
  • Можливість стаціонарного лікування за потребою, в тому числі денний стаціонар.

! Окрема оплата зі 20% ЗНИЖКОЮ

• Екстрений виклик педіатра додому (3 на пакет )
  • Поглиблений огляд педіатра перед вакцинацією, включаючи антропометрію (здійснюється в клініці) в 2, 4 та 6 місяців
  • Проведення лабораторних досліджень
  • Загальний аналіз крові та сечі в 9 місяців
  • В 12 місяців Огляд невролога, офтальмолога, хірурга, педіатра перед вакцинацією КПК, проведення лабораторних досліджень загального аналізу крові загального аналізу сечі та епікриз педіатр
  • При захворюванні призначення лікування відбувається згідно з рекомендаціями, що базуються на доказовій медицині, з міжнародними клінічними настановами та уніфікованими протоколами, затвердженими МОЗ України.

Ціна до 30 км за межами міста: 24 500 гривень.

8,2
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.