Клініки отоларингології в Одесі (Приморський район) (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 4 клініки

Сергій Ігорович
Все супер, рекомендую!
Игорь Вовк
Лорика на пр.Гагарина.Титаренко Ольга Валентиновна,грамотный ,внимательный специалист!!большое спасибо за квалифицированную помощь!!заботливый персонал!современное оборудование,рекомендую
Ирина К
Дуже хороший спеціаліст! Лікувалася у неї. Ліки ефективні, та не дороговартісні. спеціаліст теж дуже порадував! Дуже ввічлива та тактовна людина. Прийом проходив у спокійній та затишній обстановці. Неодмінно прийду повторно.
Артемий
Зверталася до цього спеціаліста за консультацією. Все пройшло супер! Лікар оглянула мене, пояснила причину моєї проблеми, призначила препарати, що особливо сподобалося. що не гормональні. Лікувалася 3 місяці. Зараз все добре. Рекомендую!
8,9
Одеса б-р Французький, 15 Б
р.Приморский
Oxford Medical (Оксфорд Медікал) на Французькому бульварі спеціалізується на наданні лікувально-діагностичних послуг за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, гінекологія, дерматологія, кардіологія, маммологія, отоларингологія, сімейна медицина, терапія і флебологія. Клініка входить до мережі однойменних українських медичних центрів. Завдяки досвідченим лікарям і сучасному обладнанню вдається виявляти захворювання на ранніх стадіях і швидко призначати лікування. Приймають лікарі: Андреев Александр Викторович, Олефиренко Анна Андреевна
  • Прийом отоларинголога (збір скарг, анамнезу захворювання і життя, огляд, постановка попереднього діагнозу і призначення клініко-інструментальних досліджень) 600
  • Повторний прийом отоларинголога 450
  • Санація мигдаликів ультразвукова 1 процедура 450
  • Санація мигдаликів ультразвукова курс 10 процедур (100% передоплата) 3 650
  • Ультразвуковий фонофорез мигдалин курс 10 процедур (100% передоплата) 4 000
Одеса пр-т Гагаріна, 19 (ЖК Чотири сезони, корп. 1, оф. 10)
р.Приморский
Лоріка — це смарт-клініка для дорослих та дітей, що відкрила свої двері на Гагаріна. Основний напрямок діяльності — лікування ЛОР-захворювань. На території клініки приймають профільні отоларингологи. Фахівці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє впроваджувати на практиці нові технології і методики лікування. Терапія здійснюється у повній відповідності з міжнародними протоколами і європейськими стандартами. Приймають лікарі: Бондаренко Александр Александрович, Ковалева Анастасия Сергеевна, Титаренко Ольга Валентиновна
  • Калорічна проба 300
  • Туалет зовнішнього вуха методом промивання з двох сторін + турунда 350
  • Перев'язка післяопераційного пацієнта 200
  • Інфрачервоне опромінення слизової глотки 50
  • Одноразова канюля для промивання лакун мигдалин 45
Одеса вул. Маршала Говорова, 18
р.Приморский
Клініка доктора Стариша займається реабілітацією хребетного стовпа, суглобів і судин. Лікування проходить на сучасному фізіотерапевтичному обладнанні, без використання медикаментозних препаратів.
3,7
Одеса вул. Польська, 18
р.Приморский
Клініка Доктор Моцарт (Dr. Mozart) надає пацієнтам послуги в області естетичної хірургії. Лікарі клініки Доктор Моцарт одні з перших в Україні запровадили щадну ендоскопічну технологію для омолоджуючих операцій.