Виклик лікаря додому в Одесі (Київський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти у Київському районі
Виклик сімейного лікаря додому (вище 5 поверху при відсутності робочого ліфту) 4200 грн
Знайдено 2 клініки

Хороший врач
Обращалась к неврологу Острих Людмиле Ивановне. Внимательный, квалифицированный специалист. Рекомендую.
Обращаемся в клинику Медея уже неоднократно.Особо радует отношение специалистов ,в частности нашего семейного доктора Ульяновой Елены Борисовны.всегда грамотно поставленные диагнозы и лечение.Особо радует чистота и порядок в клинике. Недавно также посещали травмпункт клиники в связи с травмой руки моей внучки.Огромная благодарность врачу травматологу Кузьменко Л.Н. .был грамотно поставлен диагноз и оказана помощь.Буду и в дальнейшем рекомендовать нашу клинику друзьям и знакомым.
Спасибо большое за лечение! Получила квалифицированную помощь.
Медея
8,9
Акції
Одеса вул. Абрикосова, 107
р.Киевский
Медичний центр "Медея" — це багатопрофільна клініка амбулаторно-поліклінічного типу. Є частиною мережі однойменних лікувальних установ.
  • Виклик сімейного лікаря додому (вище 5 поверху при відсутності робочого ліфту) 4 200
Одеса вул. Шишкіна, 19 А
р.Киевский
Приватна психіатрична клініка почав функціонувати в 2007 році як психіатрична клініка приватного характеру, а згодом стало надавати комплексну діагностичну та лікувальну допомогу.