Антицелюлітний масаж у Миколаєві (Заводський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти у Заводському районі
Знайдена 1 клініка

Все специалисты на самом высоком уровне. Профессиональный подход к каждому клиенту. Хожу уже много лет.
Екатерина
Ирина Яковлевна, большое спасибо за красивые губки. Вы вернули молодость и красоту и естественный вид. Теперь я чувствую себя уверенной и красивой. Рекомендую всем кто хочет улучшить свои губы.
Виталина
Валентине Адамовне есть что не только пациентам предложить, но и молодым коллегам преподать. Опытнейший косметолог, внимательная и порядочная женщина!
Сеансы массажа у Туровец оправдываю мои самые лучшие ожидания. После них я себя отлично чувствую и с нетерпением жду следующего посещения Натальи.
5,3
Миколаїв вул. Червоних Майовщиків, 2 А
р.Заводский
Центр естетичної косметології "Любава" спеціалізується на відновленні здоров'я і краси пацієнтів. Приймає лікар: Туровец Наталья

Антицелюлітний масаж в лікарнях в інших районах Миколаєва

Миколаїв вул. Велика Морська, 74/3 (Каштановий сквер, зуп. Соборна)
р.Центральный
Дитяче відділення ОН Клінік Миколаїв надає комплексний підхід до лікування та цілодобову підтримку пацієнтів. Лікарі різних напрямків ведуть прийом біля одного центру, що дозволяє дитині пройти повне обстеження за 1-2 дня. Аналізи також можна здати на території медичного центру, результати готові у найкоротший термін. У відділенні встановлено сучасне обладнання (УЗД, плантоскоп, енцефалограф), працюють кваліфіковані лікарі з досвідом.
  • Масаж антицелюлітний (60хв) 720