Лікування тривожності і нервозності у Миколаєві (Інгульський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі психологи у Інгульському районі
Знайдено 2 клініки

Очень хороший доктор.
Диана
Спасибо Виктории большое. Помогла мне принять себя. Теперь живу и радуюсь. Рекомендую!!!!!!!!!!!!
Игорь
После разрыва с первой любовью у нашей дочери началась депрессия. Мы решили обратиться к частному психологу Кадыровой, чтобы все было конфиденциально. Она за несколько сеансов смогла помочь дочери. Спасибо большое за помощь.
Ніна
Після переїзду, сину довелося змінити школу. Почали спостерігати у нього низьку самооцінку, невпевненість в собі. Записалися на прийом до Вікторії. Вона змогла допомогти сину. Тепер він упевпевненіший в собі, у нього з'явилося багато друзів, а успішність у навчанні покращилася. Ми вдячні Кадировій за ефективну допомогу.
7,6
Миколаїв вул. Китобоїв, 16 (оф. 311)
р.Ингульский
Приватний кабінет психолога Кадирової Валерії спеціалізується в області гештальт-терапії, психотерапії та психології. Основні переваги - індивідуальний підхід, увага до деталей, зручна і комфортна атмосфера.
Миколаїв вул. Молодогвардійська, 36
р.Ингульский
Приватна клініка доктора Авербуха спеціалізується на лікуванні різних залежностей і наданні психоневрологічної допомоги.