Лікування депресії у Миколаєві (Інгульський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти у Інгульському районі
Лечение депрессии «Кабинет психолога Лагодной-Элерт М. А.» 400 грн
Знайдено 4 клініки

Диана
Спасибо Виктории большое. Помогла мне принять себя. Теперь живу и радуюсь. Рекомендую!!!!!!!!!!!!
Яна
Моему ребенку 13 лет, и я не могу найти с ним общий язык. Долго читала советы в интернете, но толка от этого не было. Решила проконсультироваться с психологом. На приеме рассказала о проблеме, после чего услышала несколько хороших советов. Не знаю как будет дальше, но пока сын не так агрессивно реагирует на меня.
Элла
Долго была в депрессии после развода. Не клеились отношения с мужчинами, сексуальная жизнь сошла на нет. Подруга посоветовала проконсультироваться с психологом, так как перестала меня узнавать. Уже два месяца посещаю кабинет психолога и ничуть не жалею об этом. Помощь ощущаю не только я, но и окружающие меня люди))
За полгода я лишилась работы, развелась и переехала в другой город. О состоянии моей психики можно только догадываться. Родители записали меня на прием к психологу, куда сначала я не хотела идти. Сейчас понимаю, что это нужно было сделать раньше. Возможно тогда мне не было бы так плохо. На данный момент мне уже хочется жить, курс терапии продолжаю.
8,3
Миколаїв вул. Китобоїв, 16
р.Ингульский
Прийом в кабінеті психолога веде спеціаліст вищої категорії, сертифікований психотерапевт гештальт-терапії Лагодна-Елерт М.А. Пацієнтам надається допомога в лікуванні психосоматичних розладів, у вирішенні конфліктів, при низькій самооцінці, при харчових розладах, неврозах, тривогах, депресії, сексуальних проблемах, психологічних і психоемоційних травмах.
  • Лікування депресії от 400
7,6
Миколаїв вул. Китобоїв, 16 (оф. 311)
р.Ингульский
Приватний кабінет психолога Кадирової Валерії спеціалізується в області гештальт-терапії, психотерапії та психології. Основні переваги - індивідуальний підхід, увага до деталей, зручна і комфортна атмосфера.
Миколаїв пр-т Героїв України, 71/2
р.Ингульский
Приватний кабінет психотерапевта Крапівіна С.А. здійснює прийом і консультацію пацієнтів з тривожно-депресивними, невротичними та іншими розладами психіки, психологічний супровід при вирішенні конфліктних ситуацій, для коригування емоційного стану пацієнта. Виклик фахівця додому обговорюється додатково.
Миколаїв вул. Молодогвардійська, 36
р.Ингульский
Приватна клініка доктора Авербуха спеціалізується на лікуванні різних залежностей і наданні психоневрологічної допомоги.