Печінкові проби в Києві (метро Житомирська)

Пакет №4.1.1 Печінкова панель (Мікросоми печінки і нирок 1, антитіла IgG (LKM-1, кількісне визначення); Мітохондріальний антиген М2-3Е, антитіла IgG; Розчинний антиген печінки / підшлункової залози, антитіла IgG; Цитозольний антиген типу 1 печінки, антиті 2440 грн
Комплекс №7 «Печінкові проби» 640 грн
Знайдено 4 клініки

30.04.2017
Дуже швидко орієнтується в проблемі! Належним чином все пояснює. За порівняння з іншими лікарями у яких бував раніше, цей дав найбільш чіткі відповіді на всі мої запитання. Та запропонував найбільш оптимальний шлях вирішення проблеми.
Леонид Г.
Уважний доктор! Підхід до мами сподобався. Все показав і розповів, на зрозумілій для звичайного пацієнта мові. Запропонував шлях вирішення проблеми без оперативного втручання. Зробив від нього вимагалося. Доктор просто золото!
Lola
Сподобалася ввічливість, професіоналізм лікаря. Прийшов твердо впевнений в одній проблемі, під час консультації почав сумніватися що справа саме в цьому. Залишилося пройти додаткові аналізи. В роботі лікаря все влаштувало! Дякую!
26.03.2017
Доктор дуже уважна, пояснила проблему з усіх боків. Сказала, що очевидний діагноз не завжди правильний. Також, запропонувала обстежитися, абсолютно нічого не нав'язуючи. Мені це дуже сподобалося. Фахівця однозначно рекомендую!
Сеть клиник Viva
8,3
Акції
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д , Борщагівка
м.Житомирская 47 21
Медичний центр "Viva" на Борщагівці розташовується на першому поверсі нової будівлі. Основними принципами роботи центру є високий професіоналізм персоналу, турбота про зручність відвідувачів, грамотний підхід до планування й організації лікувального-діагностичного процесу. Клініка спеціалізується на визначенні ефективності лікування багатьох захворювань в усіх напрямках. У медичному центрі проводяться хірургічні операції з подальшим наглядом на денному стаціонарі. Центр оснащений новою сучасною операційною та комфортабельним стаціонаром. Усі необхідні дослідження проводятися на базі клініки.
  • Пакет №4.1.1 Печінкова панель (Мікросоми печінки і нирок 1, антитіла IgG (LKM-1, кількісне визначення); Мітохондріальний антиген М2-3Е, антитіла IgG; Розчинний антиген печінки / підшлункової залози, антитіла IgG; Цитозольний антиген типу 1 печінки, антиті 2 440
  • Печінковий профіль (БлотАналіз) (с2225) (2 робочих дні) 1 480
Київ Вул. Депутатська, 5
м.Святошин 4 2 м.Нивки 20 4 м.Житомирская 20 5
Сучасний медичний центр створений, щоб забезпечити точну діагностику та ефективне лікування у профільних спеціалістів. Основні напрямки діяльності: терапія, педіатрія, лабораторні аналізи, ортопедія та травматологія, косметичні послуги, денний стаціонар. Надаємо послуги лікарів та медичної сестри вдома або в офісі, та послуги мобільної лабораторії для здачі аналізів.
  • Комплекс №7 «Печінкові проби» от 640
Київ вул. Академіка Єфремова, 11 (пов. 1, каб. 117)
м.Академгородок 6 1 м.Житомирская 27 4
Медична лабораторія Діомед.Т на Академмістечку пропонує пацієнтам широкий перелік досліджень.
МедЛаб, мережа лабораторій
3,7